2733
2734
عنوان

بچها بالاخره بچم افتاد حالم خیلی خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 71927 بازدید | 633 پست
خب خودت چرا نپرسیدی

بابا دکتر وقتی داره دارو تجویز میکنه باید از مریض بپرسه . داروهای دیگه و وضعت بیمارو. 

مریض چه میدونه که دکترها به چشم گونی اسکناس بهشو نگاه میکنن و خودش باید بگه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من برای جوشای زیر پوستی میخورم بد کوفتین 

حال جوش زیر پوستی داشته باشی چی میشه؟ به خدا اگر هورمونهات مشکل نداره و سالمی نخور. من ترجیح میدم جوش زیر پوستی داشته باشم تا اسپیرو بخرورم.

2731
وااای خدا صبرت بده گلم 💋 عکس نداری ازش؟ 

نه عزیزممم ممنونم  من.توخونه سقط کردم ینی دوروز قبلش کیسه اب پاره سد رفتم دکتر گفت هنوز زندس شب اخرم یه تکون خورد دیگه هیچی اخر شبم دفع شدد خیلی بعدش حالم خراب بود ولی الان خداروشکرررر خدا بهم یه پسر نااز داده 

حال جوش زیر پوستی داشته باشی چی میشه؟ به خدا اگر هورمونهات مشکل نداره و سالمی نخور. من ترجیح میدم جو ...

خب مشکل هورمونی دارم عزیزم جوشام مال زیاد بودن هورمون مردانمه

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ☆

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ☆

انشالله که خدا به دلت آرامش بده.

به وقتش هم یه نی نی ناز و سالم و صالح و سلامت بده.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
نه عزیزممم ممنونم  من.توخونه سقط کردم ینی دوروز قبلش کیسه اب پاره سد رفتم دکتر گفت هنوز زندس شب ...

خیلی خوشحالم ک خدا جاشو برات پرکرده خدا پسرگلتو حفظ کنه. ان شاءالله ی نی نی هم قسمت استارتر

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2738

دکترا همشون رو این قضیه تاکید میکنن که حتی تا یکسال بعد قطعشم نباید باردار شد ولی اگه تازه شروع کرده بودی و کلا ۱۰ تا روز در میون خوردی شاید هنوز تاثیری نداشته یه چنتا دکتر متخصص دیگه میرفتی بعد سقط میکردی

2706