2726

بیاید عکسشم دارم دارم دیوونه میشم پس گفتن 5 هفته هیچی نداره ولی دستاش 3 تا انگشت داشت پا داشت ستون فقرات دوتا چشم همه چی داشت...بچها دارم دیوونه مبشم خدا راکوتان رو لعنت کنه خدا منو لعنت کنه دکتر پوستم رو لعنت کنه نگفت مواظب باش باردار نشی احمق بیشعور

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

میتونی از دکتر شکایت کنی. اگه واقعا تذکر نداده بهت. من مجرد بودم. دکترم ازم پرسید متاهلی؟ قصد بارداری نداری؟ گفتم مجردم. حتی پرسید دوست پسر هم نداری؟ در این حد مواظب بود

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

الهی خدا دلتو آروم کنه

انقدر دلم گرفته که میخوام زار بزنم اما بغضم نمیترکه

توروخدا برام دعا کنین

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2706