2733
2734
عنوان

داغونم افسرده شدم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 17 پست
چرا فقط برا ما؟  چرا دخترش که حقوقشون سرمایشون طلاهاشون ماشینشون همه از ما بیشتر و بهتره رو با ...

مث مادر شوهر من فقط خوبیا و خوشیا رو برا دخترش میخاد 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
اینا واقعا دل کندن سخته برام ازشون  کادوی زایمانم بود از طرف شوهرم و اون یکی از طرف مادرم  ...

با احترام به مادرت، یادگاری چیه عزیزم، اصل زندگی  که با یادگاری و کادو پایدار نمیمونه

منم چند سال پیش همه رو فروختم بعد سه سال دوباره قشنگتر برام خرید

اینم که میگی اونا اهمیت نمیدن خیلی سخته میدونم اما بعدها متوجه میشی بهتر شد که منت هیچکسی روی سرتون نیست 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با احترام به مادرت، یادگاری چیه عزیزم، اصل زندگی  که با یادگاری و کادو پایدار نمیمونه منم چند ...

آره منم همین نظرمه که منت نمونه 

ولی مطمئنم دیگه نمیتونه برام بخره با این وضع مملکت