2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نماز شفع دو رکعت.رکعت اول بعد حمد نتس رکعت وم بعد حمد فلق.نماز وتر یه رکعت سه توحید سپس ناس و فلق.در قنوتش ۴۰ مومن را دعا کردن.یا میتوان گفت اللهم اغفر للمومنین والمومنات والمسلمین والمسلمات.سیصید مرتبه العفو گفتن.البته در حد توانت میتونی بگی

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
نماز شفع دو رکعت.رکعت اول بعد حمد نتس رکعت وم بعد حمد فلق.نماز وتر یه رکعت سه توحید سپس ناس و فلق.در ...

اگه چهل نفر نگفتیم اون ذکرو بگیم؟

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

اگر امکانش هست تو نماز شبتون برام دعا کنید. فاطمه هستم.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2738

شفع:

رکعت اول حمد+توحید+ناس

رکعت دوم حمد+توحید+فلق

قنوت هم نداره

وتر:

یک رکعته حمد+3توحید+فلق+ناس

در قنوت

40 مرتبه اَللّهُمَّ اِغْفِر لِلْمومِنینَ وَ اَلْمومِناتْ وَ اَلْمُسلِمینَ وَ اَلْمُسلِماتْ

70 مرتبه  اَسْتَغْفِرُ اللهَ رَبی وَ اَتُوبُ اِلَیه

7 مرتبه  هذا مَقامُ الْعائِذِ بِکَ مِنَ اَلْنار

300 مرتبه اَلْعَفو

1 مرتبه رَبّ اغْفِرْلی وَ ارْحَمْنی وَ تُبْ عَلیََّ اِنَّکَ اَنْتَ التّوابُ اَلْغَفُورُ الرّحیم

مرا عهدیست با جانان...
نماز شفع دو رکعت.رکعت اول بعد حمد نتس رکعت وم بعد حمد فلق.نماز وتر یه رکعت سه توحید سپس ناس و فلق.در ...

عزیزم ۷۰ مرتبه اسنغفرلله بعد از ۴۰ مرتبه اللهم اغفر موئمنین والموئمنات

خدای من خرابت میشوم مرا هرگونه که میخواهی از نو بساز
2706