1608
1609

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1613

خودم ١٦٠

ولي به شخصه خانماي قد ١٦٥تا٨

بنظرم جذاب و دلنشين و ظريف هستن

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

165 به نطرم تو ایران عالیه نه کوتاهی نه بلند به هر پسریم میخوری

اگه با نظر من مخالفی لطفا ریپلای نکن مرسی اگرم ریپلای کردی و جوابتو ندادم فکرنکنم کم آوردم حوصله ی بحث کردن ندارم
1615
1523

165 به بالااا 

‏وقتی نیستی نمیتونم نفس بکشم، زندگیم رو خطر مرگ تهدید میکنه😟 از طرفی ممکن بیای تیکه پارت کنم😒🔪🔫 من دیگه نمیدونم خودت یه تصمیم درست بگیر :] 😂                                                             دوستان یکسری حرفا صرفا شوخیه و قصد توهین ندارم یا اینکه فکر بدی هم نکنید 😈😐😐اما اگر از حرفم ناراحت میشید حتماا بگید تا منظور اصلیمو بگم و درصورت اشتباه عذرخواهی کنم :))❤                                                  

من ۱۷۰ ام راضی ام چون تپلم ی نمه کوتاهتر بودم چاقیم خیلی نشون میداد

به نظرم از ۱۶۵ به پایین کوتاه ست

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
خودم ١٦٠ ولي به شخصه خانما قد ١٦٥تا٨ بنظرم جذاب و دلنشين و ظريف هستن

😎😂✌️

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من واقعا تنبل نيستم!!فقط از هيچ كاري نكردن بيشتر لذت ميبرم'همين...:)))😂😜خدايا خودت حافظ هديه اي ك بهم دادي باش💜
1578