2737
2734
عنوان

بخاطر دخترم دیگه نمیخام هیچ جا برم

1160 بازدید | 90 پست

از دستش خستم. دیگه کشش دخترمو ندارم. روانیم کرده

دوسال و هفت ماهشه. هرجا میبرمش اینقدر اذیت میکنه ک همه با زبون بی زبونی میگن دیگه نیا

امروز خونه مامان بزرگم بودیم. یه جانونی اورده بود کنار سفره دخترم همینطور بهش ور میرفت تا اون اهرمی ک برای چفت شدنشه بکنه و خراب کنه. مامان بزرگم گفت از کنار دستش بردار تا خراب نکرده اینو هم. برداشتم بردم تو آشپزخونه گذاشتم رو اپن‌. دخترم اومده دنبالم با جیغ و گریه ک چرا برداشتی و صندلی گذاشته زیر پاش ک بره برداره. داداشم رفته گرفتتش بزور بردتش بیرون. خودشا رو زمین میکشیده دخترم و اینقدر گریه کرده ک نفسش رفته تو سیاه شده و چقدر من تکون خوردم

یعنی از دستش خستم. همش میگم اصلا بچه دار نمیشدم. همه چیم حالیشه

الان دوباره بعد شام رفته هی با لگد میکوبیده تو سر مامان بزرگم. یا تلویزیون نگاه میکنیم میره وایمیسته جلو تلویزیون از لج.‌یا هی جیغ میزنه ک صدای تلویزیونو نشنویم. همه بمن میگن تو بد بارش اوردی. اخه من چیکار کنم

دقیقا همسنه پسر منه

سنه لجبازیشونه 

منم نمیتونم ی تلوزیونه راحت نگاه کنم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

خوب شاید بیش فعاله

پیش متخصص اعصاب یا روانشناس کودک ببر

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

درکت میکنم با تمام وجود یکیشو داشتیم الانم ۱۲سالشه هنوزم همینطوریه

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2706