2733
2734

سلام 

فقط کافیه تو کامنت بگید دلی دعا کردین و صلوات فرستادید 🌹🌹 اجر همگی با پروردگار ✋

تو از خدا برایم خیر بخواه  شاید بخاطر تو خدا نه نگوید  من هم قابل باشم به یادت هستم  سپاس از اینکه دعایم کردی❤ میدونی سختی واقعی چیه؟؟؟ اینکه والدینت آرزوهات رو نابود کنن و خودشون رو مالک تو بدونن، بال پرواز ندن و تو محکوم به زنده موندن باشی.  در برابر انسان بی‌گناهی که بدنیا می‍‌‌ارید یکم احساس مسئولیت کنید.  وگرنه حیوانات اهلی و وحشی نیز تولید مثل را آموخته‌اند. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

انشاالله هرکی گرفتاره بحق صاحب الزمان گرفتاریش رفع شه 💓

انشاالله هرکی به هردلیلی دلش گرفته یا اعصابش خورده خدا یه نظری بهش بندازه 💓

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        

خدایا خودت از احوال دل بنده هات آگاهی امشب یه نگاه به هممون بکن و هرکسی هرچی میخواد بهش بده منم میدونی که.... 

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند . . .

اللهم صل علی محمد و آل محمد

براورده شدن حاجت همه ی بچه های نی نی سایت

اللهم صل علی محمد وآل محمد

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی

اگه ممکنه واسه خاله من هم دعا کنین

طفلی دیالیز میشه الان علائم آنفولانزا رو هم داره فردا میبرمش بیمارستان ببینیم چی میشه نمیدونم والا

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 

تونستین امشب دعای مشلول و حتما بخونین ☺تو امضامو تاپیکم هست.انشالله ک حاجت دلتونو خدا بده🙂منم دعا کنین😍

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
2706