2726
عنوان

اخخ اخخخ اخخ بیاین بگم چی شددد

539 بازدید | 20 پست

۲۴ سالمه. یکی دوسالیه زانوم بدجور درد میکنه. بیشتر وقتی ک از پله ها بالا پایین میرم یا ورزش میکنم. امشب به سرم زد ورزش کنم. زانوم یهو کج شد دردددد گرفت. فک کنم پیچ خورد. الان درد نمیکنه. بچه هااا به نطرتون اسیب دیده یا نه. هنوز نیم ساعته میگذره.میترسم

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون

زانوت آب نیاورده احیانا؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زانوت آب نیاورده احیانا؟

اصلا نمیدونم. این هفته اوکی میکنم برم پیش دکتر. باید چه متخصصی برم؟؟

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
درد نداری مشکلی نداره دیگه درد زانو آروم نمیشه خودبخود.حتما چیزی نشده

جدی؟؟ میترسم الان اروم باشه یهو نصفه شب بگیره. اخه منو چه به ورزش . یکم شکم دارم میخواستم اونو اب کنم

دیگه به تو امیدی نیست میمیری 😜😜😜😜

بمیرم باز خوبه. میترسم یهو عمل کنم🤣

احتمالا ربات پات آسیب دیده اگه ورم کرد حتماااا برو دکتر چون اولش درد خاصی نداره

اخه الان نمیتونم برم. نامزدمم دوساعته رفته خونشون. روم نمیشه بگم برگرد منو ببر. اینجا هم ماشین نداریم. تا فردا خدا کنه جیزی نشه

اصلا نمیدونم. این هفته اوکی میکنم برم پیش دکتر. باید چه متخصصی برم؟؟

گلم من عمومی رفتم متوجه شدم زانوم آب اورده

خودتم دست بزنی چیزی تو زانوت مثل اب صدا بده یاتکون بخوره متوجه میشی

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706