2726

یک کتاب رو معرفی کنیم به هم دیگه  از بین کتاب های معرفی شده بکبو انتخاب کنیمم و قول بدهیم تا اخر هفته بخونیمش و اینجا یک علامت بذاریم که من کتابمو خوندم گروه تل گرامی هم دوست داشتیم بزنیم وگرنه نه همین جا هم خوبه

کمتر وقت مونو پای نت باشیم

پیشنهاد من

پروژه خونین او،به هوای دزدیدن اسب ها و گهواره گربه و پدرکشی هتل انایورت  خون خورده از نشر چشمه

خاطرات پس از مرگ از نشر نیلوفر 

اینارو من تازه خوندم لطفا کتاب های جدید معرفی کنید 

میشه بگی هرکدوم‌چین

رمان طنز اجتمالی غمگین

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2706