1600
1480

یک کتاب رو معرفی کنیم به هم دیگه  از بین کتاب های معرفی شده بکبو انتخاب کنیمم و قول بدهیم تا اخر هفته بخونیمش و اینجا یک علامت بذاریم که من کتابمو خوندم گروه تل گرامی هم دوست داشتیم بزنیم وگرنه نه همین جا هم خوبه

کمتر وقت مونو پای نت باشیم

پیشنهاد من

پروژه خونین او،به هوای دزدیدن اسب ها و گهواره گربه و پدرکشی هتل انایورت  خون خورده از نشر چشمه

خاطرات پس از مرگ از نشر نیلوفر 

اینارو من تازه خوندم لطفا کتاب های جدید معرفی کنید 

میشه بگی هرکدوم‌چین

رمان طنز اجتمالی غمگین

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

کتابایی بگین که بشه از نت رایگان دانلودش کررد 

و اینکه سبکش رو هم بگید 

عشق راهی ست برای بازگشت به خانه!بعد از کار،بعد از جنگ،بعد از زندان،بعد از سفر،بعد از...من فکر میکنم فقط عشق میتواند پایان رنج ها باشد💜
1566
1537
من عاشق کتابهای قدرت باور و قدرت و ذهن و جذب اینام یه کتابی رو دنبال پی دی افشم پیدا نمیکنم اگر داری ...

تو ت ل گ ر ا م     تو سرچ    "pdf" روسرچ کن ، کانالشو میاره

این کتابایی ک میخای داره

چالش لاغری 💙وزن 77💙وزن فعلی: 98/10/22 (76) وزن هدف 67💙
چشم چشم الان میگردم دنبال کتاب

مرسی😍❤

عشق راهی ست برای بازگشت به خانه!بعد از کار،بعد از جنگ،بعد از زندان،بعد از سفر،بعد از...من فکر میکنم فقط عشق میتواند پایان رنج ها باشد💜
1547