2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
همه گوزیدن

هیچی

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2714

سوتی هیچی ولی پسرخالم هی میگه تو چطوری پگاه و تحمل میکنی؟

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

يه بحث بود بين دايي هاشو خاله هاش قرار شد به بابا بزرگ خانواده نگن من فک کردم منو و شوهرم تنعاييم سرم تو گوشي بود شوهرم گفت ساناز هيچي نگي با داد گفتم خودم به فتو * اسمش فتحعلي * ميگم همه يه جور خاص نگام کردن شانس آوردم

سلام خااانومی امضای خدا پای تک تک آرزوهات ....واسه سلامتی آقام ی صلوات بفرس و برا برطرف شدن مشکلش ی صلوات دیگ ممنون

خونواده همسرم از شهر دیگه ای برای جشن عقدم اومده بودن و دفعات اولی بود که میدیدمشون و خیلیم خسته بودن، تو تعارفها و خسته نباشید گفتن ها نمیدونم چی شد مامانم گفت برا همین بهشت زیر پای مردا نیست، چون جوراباتون بو میده😁

حالا برادر شوهر من آدم جنتلمنیه! یه آن دیدم قیافه خسته اش وا رفت!!! 😯

منو میگی!!! مردم!!!! 😣😣

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2706