1600
1541

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

1546

من توهم سوسانو داشتم

اینقد بلند میشدم مینشستم تاچادر پف کنه قشنگ😂😂😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
1432

😂من سوم راهنمایی نوک سبیلاموقیچی میکردم😂😂 دوم دبیرستان فک کنم یه روزحواهرم واسم اصلاحشون کرد😂بابام وداداشم هی زل میزدن بهم ولی ب روم نیاوردن

توی قلبه هرکی یه عشقه ولی عشقم خودتوعشقه❤
1403

واي من كوله پشتيم تا زير با سنم  بود  سيبيلامم بدون اجازه مامانم گرفتم😂😂😂اونم با ژيلتتت واكنششم اين بود احمق به خودم ميگفتي حداقل با بند ميگرفتم واست 🤣🤣🤣🤣

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه حل شدنمشكلميهصلواتميفرستين!؟♥️خدايا شكرت بابت خانواده ي خوب همسر خوب شكرت هزاران بار♥️

124611رو داشتم😂😂😂

لاتحزن ان الله معنا💖💖💖    دارند پشت بیسیم بسم الله قاصم الجبارین میگویند ........این رجل فاجری که خونعزیز مارا به زمین ریخت،تایید کرد دین خدارا،این نهضت باید زنده بماند،و زنده ماندنش به این خونریزی هاست،بریزید خون هارا،زندگی ما دوام پیدا میکند،بکشید مارا ،ملت ما بیدار تر میشود...ما از مرگ نمیترسیم و شماهم از مرگ ما صرفه ندارید،دلیل عجز شماست که در سیاهی شب متفکران مارا میکشید.......                                                قطعا دشمنان ما این را نمیدانند که شیعه وقتی خون بدهد خطرناک تر شده و تکثییرمیشود..                                                         .این گل را به رسم هدیه تقدیم نکاهت کردیم،حاشا اینکه از راه تو حتی لحظه ای برگردیم یا زینب  میثم تمار خطاب به ابن‌مرجانه:این خاصیت حرامزاده است که با تحقیر و تهمت دشمنانش را آزار دهد امام علی(ع):وای بر مردمی که در سرزمین خودشان بجنگندمردمی که در خانه هایشان مینشینند تا دشمن  به سراغشان آيد؛ مردمی که برای جهاد امروز و فردا می کنند تا سیل غارتگران موجبات سقوط شهرشان را فراهم آورد؛ مردمانی که وقتی دشمن به زنی تعرض می‌کند و خلخال و دستبند او را به یغما می برد، به خواهش و تمنا در برابر دشمن غدار اکتفا می‌کنند؛ مردمانی که علی رغم اصرار دشمن بر باطلش، بر حق خود مصمم نیستند؛ مردمانی که با این مشی و روش، خوار و ذلیل هستند  
1547