2726
عنوان

رنگ موهام +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 60 پست
من دارم عاشقشم🤣خصوصا اونی که یه عینک بزرگ و دوتا دندون خرگوشی میزاره🤣🤣🤣کل خانوادمون با اون عکس د ...

🤣👌

وای آره خیلییییی شکلکاش جیگولن 🥰

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برنامه اش انلاينه؟يعني بايد نت روشن باشه؟

نه بدون نت 

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 

کدومه؟؟ 

وزن فعلی 82👈هدف اول 75👈هدف دوم👈70👈هدف سوم 65👈هدف چهارم 60،خیییلی تلاش کردم دکتررفتم توخونه رژیم گرفتم تاحالا نشده.... ولی عیب نداره ازاین ب بعد میتونم چون خیییلی اذیت میشم توهرشرایطی... من مییییتوووونم💪💖
2728
کدومه؟؟ 

هیچکدوم اونا نیست 

این برنامش یک میلیون نصب داشته تو بازار 

هیچکدوم اونا نیست  این برنامش یک میلیون نصب داشته تو بازار

میشه ببینم؟ اسکرین بگیربی زحمت 

وزن فعلی 82👈هدف اول 75👈هدف دوم👈70👈هدف سوم 65👈هدف چهارم 60،خیییلی تلاش کردم دکتررفتم توخونه رژیم گرفتم تاحالا نشده.... ولی عیب نداره ازاین ب بعد میتونم چون خیییلی اذیت میشم توهرشرایطی... من مییییتوووونم💪💖
حالا وایسید بدون ادیتشو بذارم 

بزار

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
عزیزم موهای خودت بدون دکلره این رنگ شده؟ شماره چند گذاشتی؟

دکلره نداشتم و اینکه آرایشگاه رنگ زد شونصدبار رنگ‌عوض کردم این آخریا هم قهوه ای تیره زده بودم بعدشم قرمز که زود پاک شد دیگه الان این رنگی شده 

2706