2726
عنوان

رنگ موهام +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم برنامه ات چیه ازکجا دان کردی بازار یا گوگل پلی؟

Beauty plus از بازار 

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
اسم برنامت چیه؟ چ خوشگل

Beauty plus از بازار دان کردم

آخرت برنامه ادیته 😁

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
2728

اون رنگ خیلی بهت میاد

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

حالا شوهرم گفت باید فردا بری بدی همین رنگ و آرایشگاه برات دربیاره رو موهات 😁

من موهام این رنگیه.شوهرم زده شده ولی خودم عاشقشم. امروز گفت یه رنگ دیگه بزار.چه رنگی بزارم روش بنطر ...

همین بادمجونی کن مثل عکس ادیتم 

درمیاد روی رنگم؟

آره من روی همین زمینه قرمز زدم قشنگ رنگ گرفت اما دیگه موهات یکم خشک میشه و باید بهش برسی

فقط کش موهات ک هرکدوم یه مدله 😅

آره 🤣👌

هر چی ب فروشنده گفتم نداشت ک جور کنه برام گفت اینا تکن 

تازه فک میکرو برای بچم میخوام گفتم نه برای خودم میخوام  بچم ک پسره 🤣

2706