1600
1605
عنوان

رنگ موهام +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1067 بازدید | 60 پست
اینم بدن ادیت 

من موهام این رنگیه.شوهرم زده شده ولی خودم عاشقشم.

امروز گفت یه رنگ دیگه بزار.چه رنگی بزارم روش بنطرتون؟

من n10 گزاشتم این رنگی شد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/ در پیکر مم دو قلب دارد ضربان😍 مامان عااااشقته😍😍😍

حالا شوهرم گفت باید فردا بری بدی همین رنگ و آرایشگاه برات دربیاره رو موهات 😁

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

من موهام این رنگیه.شوهرم زده شده ولی خودم عاشقشم. امروز گفت یه رنگ دیگه بزار.چه رنگی بزارم روش بنطر ...

همین بادمجونی کن مثل عکس ادیتم 

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
1546
همین بادمجونی کن مثل عکس ادیتم 

درمیاد روی رنگم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/ در پیکر مم دو قلب دارد ضربان😍 مامان عااااشقته😍😍😍
درمیاد روی رنگم؟

آره من روی همین زمینه قرمز زدم قشنگ رنگ گرفت اما دیگه موهات یکم خشک میشه و باید بهش برسی

Beauty plus از بازار دان کردم آخرت برنامه ادیته 😁

من دارم عاشقشم🤣خصوصا اونی که یه عینک بزرگ و دوتا دندون خرگوشی میزاره🤣🤣🤣کل خانوادمون با اون عکس دارن تو گوشیم😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط کش موهات ک هرکدوم یه مدله 😅

آره 🤣👌

هر چی ب فروشنده گفتم نداشت ک جور کنه برام گفت اینا تکن 

تازه فک میکرو برای بچم میخوام گفتم نه برای خودم میخوام  بچم ک پسره 🤣

1432
آره من روی همین زمینه قرمز زدم قشنگ رنگ گرفت اما دیگه موهات یکم خشک میشه و باید بهش برسی

برنامه اش انلاينه؟يعني بايد نت روشن باشه؟

من ميتونم براي شما اسلايد هاي دانش آموزي و دانشجويي و پايان نامه درست كنم با كمترين قيمت و بالاترين كيفيت😊
من دارم عاشقشم🤣خصوصا اونی که یه عینک بزرگ و دوتا دندون خرگوشی میزاره🤣🤣🤣کل خانوادمون با اون عکس د ...

🤣👌

وای آره خیلییییی شکلکاش جیگولن 🥰

برنامه اش انلاينه؟يعني بايد نت روشن باشه؟

نه بدون نت 

کدومه؟؟ 

وزن فعلی 82👈هدف اول 75👈هدف دوم👈70👈هدف سوم 65👈هدف چهارم 60،خیییلی تلاش کردم دکتررفتم توخونه رژیم گرفتم تاحالا نشده.... ولی عیب نداره ازاین ب بعد میتونم چون خیییلی اذیت میشم توهرشرایطی... من مییییتوووونم💪💖
1601
کدومه؟؟ 

هیچکدوم اونا نیست 

این برنامش یک میلیون نصب داشته تو بازار 

هیچکدوم اونا نیست  این برنامش یک میلیون نصب داشته تو بازار

میشه ببینم؟ اسکرین بگیربی زحمت 

وزن فعلی 82👈هدف اول 75👈هدف دوم👈70👈هدف سوم 65👈هدف چهارم 60،خیییلی تلاش کردم دکتررفتم توخونه رژیم گرفتم تاحالا نشده.... ولی عیب نداره ازاین ب بعد میتونم چون خیییلی اذیت میشم توهرشرایطی... من مییییتوووونم💪💖
1578