2726
عنوان

بد جاریمو پیش خواهر شوهرم گفتم😒😒

1555 بازدید | 67 پست

بچه ها من اصلا دوس ندارم حرف و حدیث پیش بیاد و با خانواده شوهرم دوری و دوستیم اما جاری بزرگه م رو مخمه؛ ۱۷ سالم بود که عروس شدم و این جاریم ۳۰سالش بود

بزودی عواقب آن را خواهید دید 

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهرحال غيبت كردي

بهتره ادما انقد جرات داشته باشن تو روي كسي ك باهاش مشكل دارن حرفشونو بزنن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

با اینکه ۱۳سال ازم بزرگتر بود اما همش خودشو با من مقایسه میکرد چن ماه اول و خونه مادر شوهرم زندگی میکردم میومد خیلی خ ا یمالی میکرد منم بش محل نمیدادم تا اینکه شوهرم خانوادمو و عموهام و دایی هام و برا ناهار دعوت کرد(دو هفته بعد عروسی) رسم داریم

خونه شون طبقه بالای مادرشوهرمه هرررر روز اونجا پلاس بود؛؛ روز دعوتی نیومد؛؛ (فک کرد من اشپزی بلد نیستم) مادرشوهرمم چادر پوشید رفت خونه همسایه شون کامل خرید کرده بود شوهرم ولی مثلا نمیدونستم دیگ بزرگاشون کجاست

انقدر سرزنشش نکنید اعصابش خورده،شماها تا حالا از حرفی که زدید پشیمون نشدید،این بنده خدا هم سر دردو دلش باز شده و گفته،الانم که نمیشه به عقب برگشت،پس بهش نباید فکر کرد،اما بدشو گفتی پا حرفت وایسا،دیدیش چاق سلامتی نکن دیگه،سر سنگین باش که سره حرف خودت باشی و خواهر شوهرتو شیر نکنی

2706