2726
عنوان

چرا بعضی از ما این جوری هستیم؟!

105 بازدید | 8 پست

مثلا یه بنده خدا میاد میگه من تهرانیم عروسمون شهرستانی و فلان مشکل رو داره عروسمون... هیچ کی راه حل نمیده صدنفرپشت هم میگن تهرانی شهرستانی ینی چی؟

مثلا یکی میگه خواستکار ندارم ارشد دارم شاغلم وقشنگم چش رنگیم هیج کس جواب مشکل بد بخت و نمیده همه پشت هم میگن چشم رنگی حُسن؟به جا جواب سوال طرف...

یامثلاغلط املایی داره کتاب رو نوشته کطاب! همه به جای جواب میان مینویسن کتاب

یه صلوات میفرسیدبختم بازشه؟💔💝

خواستگار😐

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه کطاب؟؟🤭

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728

دوست عزیز ، مثبت فکر کن اگر غلط املایی ها گرفته بشه بد نیست چون که صفحه زیاد میشه و منجر به این میشه که افراد بیشتری مشکل طرف رو بخونند همه که خدای املا نیست خیلی ها مثل شما مهربون هستند و نگاهی به غلط املایی ها نمی کنند و درد طرف رو چاره می کنند 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘