2733
2734
عنوان

سلام نی نی یار عزیزم .

64 بازدید | 8 پست

لطفا پاکت نامه گوشه سمت چپ پروفایل منو پاک کن ، من چند ماه نبودم واسم پیام اومده نخوندم الانم باز نمیشه بخونم لطف کن اونا رو پاک کن مرسی عزیزم .

میخوای چایی ام برات بریزه تعارف نکن

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مگه چی گفتم ، وقتی من نمیتونم پاک کنم نی نی یار باید پاک کنه دیگه ، مسخره هم خودتی ، با تو بودم مگه ...

ببخشید شوخی کردم ❤️❤️❤️ معذرت 

خو عاخه کار اونا نیس 😅

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728
مگه چی گفتم ، وقتی من نمیتونم پاک کنم نی نی یار باید پاک کنه دیگه ، مسخره هم خودتی ، با تو بودم مگه ...

سلام عزیزم نمیشه خودم 1480 تا دارم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
مال منم ۲ تا پیام اومده نمیتونم یخونم اشکال از کجاست؟

تاپیک دوروز گذشته من همیشه میزدم جدید میومد مثلا واسه چند ثانیه پیش ولی الان میزنم واسه دیروزه نمیدونم چرا

2738
پس کار کیه به کی بگم ، ببخشید منم تند رفتم . ولی الان چند ماهه همونجور مونده گفتم شاید بشه پاک کرد .

ن عزیزم کار اونا نیس

یکی پیام داده قطع کاربری شده مونده 

فک کنم بره بعد یه مدت😅