2733
2734
عنوان

بچه ها کمک بدجوری سر انتخاب اسم موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حقیقتش بیشتر برام مهمه که به عنوان اسم یه دختر یه ناز خاصی داشته باشه از اسمهایی که امروز مد میشن و ...

ی اسمی بذار که وقتی صداش میکنی حس یا تصویر خاصی رو یاد آدم بیاره به ترتیب نهال ترلان و ترگل بهترن اسمای پیشنهادی من اینان صدف ترانه دریا درسا نسیم 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2731

اسم دخترای من حنا و شانا هست

اینم لیست اسامی پورد علاقه مون بود 

تارا
دیانا
سوفیا
  السا
یاسمین
سارا
رز
یاس
حریر
ترمه
 ملودی
درسا
دلسا
روشا
دنیز
نیلا
هیوl
هلیا
اریانا
دنا
سیانا
 لنا
نیکی
لیا
آلما
ونوس
شانا

2738
اسم دخترای من حنا و شانا هست اینم لیست اسامی پورد علاقه مون بود  تارا دیانا سوفیا   ال ...

خدا گل دختراتونو براتون نگه داره 

از بین این لیست منم هیوا و دنیز و یاسو دوست دارم ولی دنیز و متاسفانه باباش دوست نداره هیوا رو هم داداشی دخترم نمیدوسته ولی رو یاس بیشتر فک مینکم 

ممنون از پیشنهادتون خانوم گل  

2706