2737
2734
عنوان

سنگ کیسه صفرا

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 90 پست
اره اگه سنگ وارد مجرا بشه این علائم ظاهر میشن

شما دکتری؟؟؟

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه هنوز مونده تا بشم دانشجو ام گاهی حوصلم سر میره یا شبا خوابم نمیبره میام اینجا اگه باونم به ک ...

دانشجوی پزشکی ؟

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2731
نه هنوز مونده تا بشم دانشجو ام گاهی حوصلم سر میره یا شبا خوابم نمیبره میام اینجا اگه باونم به ک ...

بسلامتی..خیلی ام خوب..دکتر شدی از این دکترای بداخلاق نشو  

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 
آره ترم یکم😂 ولی از بعد کنکور خوندم و الان خیلی جلو ترم

انشالله موفق باشی 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2738

ببین گلم من سنگ صفرا داشتم پارسال عمل کردم اصلا نترس بیهوشی  میزنن متوجه نمیشی منم چندتا سنگ داشت صفرام به اندازه گردو دکتر گفت اگه عمل ت حتی دوروزم عقب بیافته احتمال اینو داره بترکه تو صفرات وخطر داره عمل کردم لاپاراسکوپی دوروز ودوشب سخته  بعدش یه هفته استراحتروکمکم خوب میشی حالا که بهت گفته عمل پس زودتر عمل کن راحت  میشی از دست دردش

کسی دیگه ای نیست کمکم کنه تجربش وبگه من کارم شده گریه وزاری 

ببین گلم من سنگ صفرا داشتم پارسال عمل کردم اصلا نترس بیهوشی  میزنن متوجه نمیشی منم چندتا سنگ دا ...

شما کجا عمل کردی دکترت کی بود 

مال من ۱۵ تا ۳میلیمتری هستن من بعداز خوردن غذای چرب وسنگین معده دردمیگیرم که به پشتم میزنه به من گفت ...

خواهر من عمل کرد با سه چهار تا سوراخ، خیلی سخت نبود 

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
2706