2726
عنوان

ی خواب عجیب دیدم کیاتعبیربلدن

184 بازدید | 17 پست

دیشب خواب دیدم (حالا همه جزییاتشونمیگم طولانیه)ی جابودم خیلی شلوغ بود ی زنه اومددادزد گفت دیگه اخرازمان شده الان میان هممونو میکشن همه جاساکت بودصدای شمشیرمیومد انگارکل دنیا ساکت شده بودبعد من داشتم تندتند لباس تن دخترم میکردروهم روهم یکی گفت چیکارمیکنی الان میندازنشون روهم بچه هاروانقداذیت میشن سرمانمیفهمن باگریه گفتم نه شایدمن زودترمردم سقف اینجاخراب شه بچم سردش میشه بعد ی دفه شروع کردم گریه کردن بخداالتماس میکردم قسمش میدادم ب امام حسین ک ی فرصت دیگه بهم بده میگفتم فقط ی باردیگه   دیدم ی کاروان اومدمثه تعزیه خوناانگارامام بودن مثه کارناوال رژه رفتن همینجورمیومدن میرفتن اون وسط پرسیدم گفتن ن بابا ی نمایش هیشکی نمیمیره بعدداشتن کتاب میدادن ی پسر بچه باباباش وایساده بوداومدن کتاب بدن بش من گرفتمش پسره همش گریه میکرد بعد رفتم چندتابرگه بش دادم گفتم گریه نکن)توروخدا هرکی بلده تعبیر راهنماییم کنه خیلی بهم ریختم نمیدونم چراداشتم اونجوری بخداالتماس میکردم اخه کاراشتباهیم نکردم ک بخاطراون باشه

به خودت کمی اهمیت بده.....وگرنه لابه لای زندگی ازبین میروی وهیچکس هم نمیفهمه  

خیره عزیزم چون امام حسین توش داره شک نکن حاجتی داری اگه اره نذر امام حسین بکن

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو سایت المیقات قسمت پرسش و پاسخ تعبیر خواب جواب میدن

خوابت آشفته بوده اگه خبرهای ناگوار مثل حادثه دیشب سقز رو شنیدی قبل از خواب یا فیلم ترسناک دیدی مثل تیزر وارش که از شبکه سه تبلیغ میکنه خوابت تعبیر نداره

2728
خیره عزیزم چون امام حسین توش داره شک نکن حاجتی داری اگه اره نذر امام حسین بکن

حاجت ک دارم خدااززبونت بشنوه

حاجت ک دارم خدااززبونت بشنوه

پس نذر امام حسین بکن جواب میگیری

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
خیره ان شاءالله فرض ون خدا واقعا بهت یه فرصت دیگه داده بندگی کن و به امام زمان نزدیکتر شو

ازاین دید بهش نگانکرده بودم چقد قشنگ گفتی اره شاید واقعا باید ی چیزایی رو عوض کنم مثلا دوباره نمازموبخونم الان ک گفتی دلم اروم شداخه این چندوقت خیلی دلم شکسته همش ازخدامیخاستم ی کارکنه برام شایدم ی هشداربود،مرسی عزیزم 

تو سایت المیقات قسمت پرسش و پاسخ تعبیر خواب جواب میدن خوابت آشفته بوده اگه خبرهای ناگوار مثل حادثه ...

ن اتفاقادیشب تولددخترمم بود،حالا اون سایتم میرم ممنون عزیزم

ازاین دید بهش نگانکرده بودم چقد قشنگ گفتی اره شاید واقعا باید ی چیزایی رو عوض کنم مثلا دوباره نمازمو ...

خواهش میکنم

پس خدا خیلی دوستت داره که جوابتو داده

منم دعا کن

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
خواهش میکنم پس خدا خیلی دوستت داره که جوابتو داده منم دعا کن

چشم باورم نمیشه ک خدا واقعا جواب منم داده اشکم بندنمیادبخدااصلا انگارشماروخدافرستادک معنیشوبهم بگی الان ک فکرمیکنم میفهمم خوابم یعنی چی بعد سه سال الان خداجوابموداد،

من تو گوگل میزنم المیقات ، فکر کنم اسم اصلی سایتشون همونی باشه که شما میگی، مجموعه سخنرانی و جزوه و ...

من الان زدم جوابشو میفرستن ب ایمیلم؟

من الان زدم جوابشو میفرستن ب ایمیلم؟

ظاهرا تعبیر خوابها رو  به ایمل میفرستن دقیق نمیدونم، من چند بار سوال غیر از تعبیر خواب داشتم تو همون سایت جواب دادن یه چند روزی ممکنه طول بکشه

ظاهرا تعبیر خوابها رو  به ایمل میفرستن دقیق نمیدونم، من چند بار سوال غیر از تعبیر خواب داشتم تو ...

اره نوشته ک جواب تعبیرومیل میکنن ممنون ازراهنماییت

2706