2737
2734
عنوان

انشالله همه صاحب خونه بشن، بالاخره خونمون داره تموم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 61 پست

واااااای خییییلی مبارکه ایشالا همیشه خونتون مهمونی و جشن و خوشی باشه،اشپخونت دلمو برد😢اشپزخونه من کوشولوعه خیلی،ولی شکر

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واااااای خییییلی مبارکه ایشالا همیشه خونتون مهمونی و جشن و خوشی باشه،اشپخونت دلمو برد😢اشپزخونه من ک ...

وای مهمونی هم دردسرای خودشو داره  

یاد بگیریم دمپایی دستشویی رو خیس نکنیم  
2728
راستش از ممبران خوشم نمیاد، فکر می کنم زود از مدل بیفته

مبارکه...دل خوش استفاده کنید...یعنی میشه ماهم خونه دارشیم؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
ما هم ۱۰ همین ماه خونه گرفتیم بعد از ۱۰ سال مستاجری..انشالله همه صاحب خونه بشن

مبااااارکههههه...ما عروسیمون رو ی سال عقب انداختیم ک خونه بخریم بعدش ی سال نشد قیمت خونه ها نجومی شد خدایی شانس اوردیم😂😉🙇

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

بسلامتی دلخوش برا بقیه هم دعا کن عزیزم منکه غریبم خداکنه بتونم برم شهرم خونه بگیرم یجا نشین شم خسته شم از بس شهر ها رو دور زدم

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش

مبارکتون باشه عزیزم انشاالله به شادی توش زندگی کنین ماهم بعد چن سال دوندگی تونستیم یدونه پیش فروش بخریم دعا کنین پولاشو بتونیم به موقع بدیم

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
2738
مبارک باشه عزیزم ایشالا دلت خوش باشه همیشه تو خونه جدید چند متره خونتون کدوم شهرید

ممنون عزیزم، بوشهرم، با پارکینگ 290 متر، خود خونه 200 متر

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
واااااای خییییلی مبارکه ایشالا همیشه خونتون مهمونی و جشن و خوشی باشه،اشپخونت دلمو برد😢اشپزخونه من ک ...

ممنون از دعای خوبت عزیزم، انشالله شما صاحب بهتر از اینا بشید

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
2706