2410
2553
عنوان

مگه اونایی که عقد کردن زن و شوهر نیستن؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2661 بازدید | 176 پست
این سیاست نیس اینجوری نمیتونه مردشو بشناسه یا بدونه مشکل جنسی داره یانه 

درسته 

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
چرا نمیگیری ؟؟!!😡😡😡

ببین دوست منم خیای دختر متینی بود اما شب عروسی فهمید شوهرش نمیتونه رابطه داشته باشه یعنی فلان جاش اصلا پا نمیشد ایرادش تو همینه وگرنه چرا ادما نامزد میمونن ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته 

دقیقا همین بلا سر دوست من اومد و چن سال دختر موند من باور نمیکردم نامزد بودن واسه همینه که کامل طرفتو بسنجی ببینی شبا چطور برخپرد میکنه چطور میخوابه چقدر قدرت جنسی داره 

2720
عه چه خوب شوهرت تحمل کرده!!! 

خودش از من حساستر بود‌میگفت نه فقط باید این کار تو خونه خودمون بشه

حتی عروسیمونم شهر دیگه بود بخاطر همین دو هفته طول کشید

یک هفته که شهرستان بودیک یک. هفتشم مریض شدم

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
دقیقا همین بلا سر دوست من اومد و چن سال دختر موند من باور نمیکردم نامزد بودن واسه همینه که کامل طرفت ...

آره این خیلی مهمه

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
بدرک یه کاری کنه اس که بفهمن که نفهمن خیلی ببخشید البته

کلا آدم نفهم قرار بود بفهمه اسمش نفهم نمیشد اونم عمه ی شوهر

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
2714
کلا فیوز سوزوندم با این نکته !!😂😂🤔🤔

به خدا خودش خیلی مهمه من خودم خیلی میرفتم و خیلی شوهرمو زیر نظر میکرفتم که ببینم زود انزالی یا رفتار غیر معقولی نداشته باشه چشمم ترسیده بود تازه اصلا هم سرد نشده بود 😅

به خدا خودش خیلی مهمه من خودم خیلی میرفتم و خیلی شوهرمو زیر نظر میکرفتم که ببینم زود انزالی یا رفتار ...

بله البته که مهمه  ولی در حد امتحان و تست باشه که همون روزای اول مشخص میشه ، 

2706