2726
عنوان

مگه اونایی که عقد کردن زن و شوهر نیستن؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2661 بازدید | 176 پست

فكر كنم اين چيزا بسته به فرهنگ و شهر هر كس فرق داره ناراحت نباش

ما رسم نداشتيم و توي يكسالي كه عقد كرديم هركز شب اونجا نموندم ولي اونا رسمشو داشتن وبهشون برخورده بود و حتي براي من حرفم دراورده بودن گفته بودن شايد بدنش يه مشكلي داره ميخوان نفهميم بيشعورا يه شب فقط شوهرم موند خونه بابام اينا كه برام جهنم بود زير بار سنگين والدينم صبحش هم مامانم كفت ديكه نبايد اينجا شب بمونه وسلام البته بگما من خودمم اينجوري راضيتر بودم

بستگی به فرهنگ داره .هر خانواده ایی یه جوریه.

منم دوران عقد اصلا خونه مادرشوهرم نمیرفتم و شوهرم توی هفته میومد خونمون. حتی روابط زناشویی هم فقط در حد معمولی بود و خیلی چیزا رو با شوهرم شرط کرده بودم بعد از عروسیمون باشه .

البته مادرشوهرم به شوهرم گفته بود چقدر خانمت حریم رو رعایت میکنه و سنگینه.خودم موافق نیستم چون همه چی به فرهنگا برمیگرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین بستگی ب فرهنگ هر خانواده داره مثلا ما بد نمیدونیم خانواده زن داداشمم همینجور چ عیبی داره زن و شوهرید دیگ هیچ ایرادی نداره

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2728
بعضيا فرهنگشون مشكلي نداره با اينكه تو عقد كنار هم بخوابن  بعضيا فرهنگشون اينطور نيست  و ...

دختر و پسر اگه بخوان خودشون رو حفظ کنن میکنن

من و شوهرم نه ماه تو دوران عقد پیش هم میخوابیدیم ولی تا دو هفته بعد عروسی هنوز دختر بودم

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
دختر و پسر اگه بخوان خودشون رو حفظ کنن میکنن من و شوهرم نه ماه تو دوران عقد پیش هم میخوابیدیم ولی ت ...

همه مثل هم نيستن

زياد بودن كسايي كه توو دوره عقد زااارت حامله ميشن و افتخارم ميكنن

البته بازم ميگه فرهنگشون اينطوره بعضيا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
قربونت دوستم❤😅

فدا مدا

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
2706