1874
1959

من و شوهرم حدود یکسال و نیم نامزد بودیم. توی این دوران من هفته ای یکبار میرفتم یه شب خونه شون میموندم. با شوهرم توی اتاقش میخوابیدیم. حالا عروس عمه ی شوهرم که چند ماهیه نامزد کردن اصلا شبا خونه ی هم نمیمونن‌... اونوروز عمه ی شوهرم میگفت خیلی دختر سنگین و متینی هست...

یعنی من سبک بودم؟

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

هرکس یه اعتقادی داره خب...من خودمو خونواده م راضی ب این امر نبودیم...

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
1967

هفته ای یک بار که خیلی عالیه

ولی اون دختره عجب سیاستی داره🤔😑

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
ولی هفته ای یبار خیلیی زیاده

واقعا؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

خب زن و شوهرین دیگه چه اشکال داشته باشه؟ 

بزرگ مرد تاریخ ایران ،سردار من ،حاج قاسم شهادتت مبارکت باشد سردار، ایرانم یتیم شد و طعم یتیمی را چشیدم 😭...لطفا برای شادی روح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یه صلوات بفرستین🌸

برات مهم نباشه بابا 

پس کی میخواید سایت رو درست کنید؟؟؟؟🙄😐                 خدا جونم حل مشکلم فقط کار خودته 😉😚⁦❤️⁩           براتون صلوات می‌فرستم وقتی میبینم ولی حال ندارم بگم😁🧡
1976

زن و شوهرید دیگه!نه اصلا هم سبک نبود کارت.اگه واسشون این چیزا مهمه که کلا عقدم نکنن یه اشنایی و رفتو امد در حضور خانواده ها کافیه!

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 
1718