1600
1480

من و شوهرم حدود یکسال و نیم نامزد بودیم. توی این دوران من هفته ای یکبار میرفتم یه شب خونه شون میموندم. با شوهرم توی اتاقش میخوابیدیم. حالا عروس عمه ی شوهرم که چند ماهیه نامزد کردن اصلا شبا خونه ی هم نمیمونن‌... اونوروز عمه ی شوهرم میگفت خیلی دختر سنگین و متینی هست...

یعنی من سبک بودم؟

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
8

خب زن و شوهرین دیگه چه اشکال داشته باشه؟ 

بزرگ مرد تاریخ ایران ،سردار من ،حاج قاسم شهادتت مبارکت باشد سردار، ایرانم یتیم شد و طعم یتیمی را چشیدم 😭...لطفا برای شادی روح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یه صلوات بفرستین🌸
1396

زن و شوهرید دیگه!نه اصلا هم سبک نبود کارت.اگه واسشون این چیزا مهمه که کلا عقدم نکنن یه اشنایی و رفتو امد در حضور خانواده ها کافیه!

لاتحزن ان الله معنا💖💖💖    دارند پشت بیسیم بسم الله قاصم الجبارین میگویند ........این رجل فاجری که خونعزیز مارا به زمین ریخت،تایید کرد دین خدارا،این نهضت باید زنده بماند،و زنده ماندنش به این خونریزی هاست،بریزید خون هارا،زندگی ما دوام پیدا میکند،بکشید مارا ،ملت ما بیدار تر میشود...ما از مرگ نمیترسیم و شماهم از مرگ ما صرفه ندارید،دلیل عجز شماست که در سیاهی شب متفکران مارا میکشید.......                                                قطعا دشمنان ما این را نمیدانند که شیعه وقتی خون بدهد خطرناک تر شده و تکثییرمیشود..                                                         .این گل را به رسم هدیه تقدیم نکاهت کردیم،حاشا اینکه از راه تو حتی لحظه ای برگردیم یا زینب  میثم تمار خطاب به ابن‌مرجانه:این خاصیت حرامزاده است که با تحقیر و تهمت دشمنانش را آزار دهد امام علی(ع):وای بر مردمی که در سرزمین خودشان بجنگندمردمی که در خانه هایشان مینشینند تا دشمن  به سراغشان آيد؛ مردمی که برای جهاد امروز و فردا می کنند تا سیل غارتگران موجبات سقوط شهرشان را فراهم آورد؛ مردمانی که وقتی دشمن به زنی تعرض می‌کند و خلخال و دستبند او را به یغما می برد، به خواهش و تمنا در برابر دشمن غدار اکتفا می‌کنند؛ مردمانی که علی رغم اصرار دشمن بر باطلش، بر حق خود مصمم نیستند؛ مردمانی که با این مشی و روش، خوار و ذلیل هستند  
1578