1662
1605
عنوان

گربه اونا+گربه ما😂😂😂😂عکس

571 بازدید | 24 پست

این گربه اونا

اینم گربه ما

من عاشششقش شدم😂😂😂😂😍😍

😂اوضاع مملکت جوری شده که شب جمعه ها اموات واسه شادی ما فاتحه مفرستن😂😂

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660
1665

فقط پروف خودم 😍😍

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 
فقط امضای استارتر😂😂😂😂

دمش گرم خنديدم😂😂😂😂

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

لنتی

فقط نخود 😂😂/با حضور آقایون مخالفین؟ بابا باریکلا بهتون بعضی خانمای متاهلیم که با آقایون چت میکنن همشون منم یه عالمه من 😏خانم محترم لااقل تویی که تعهد داری رعایت کن سایت و آبروی متاهلا رو به گند نکش از این به بعد ببینم خانم متاهلی کاری به غیر از تبادل نظر با آقایون انجام میده اسکرین میگیرم برای نی نی یار نگید به تو چه مربوطه و سرت به کار خودت باشه خیلیم به من مربوطه چون متاسفانه بعضی از همین خانما تو خصوصیم بودن و دوستم... به ما میگین بچه مدرسه ای و سایت پر شده از بچه مدرسه ای و سایت جای شما نیست لااقل من بچه مدرسه ای فرق متاهل و مجرد بودن و تعهد داشتن رو خیلی بهتر از بعضی خانمای مثلا متاهل و متعهد میدونم من بچه مدرسه ای با وجود داشتن همسر و زندگی نمیام سایت و آبروی متاهلا رو به گند بکشم 😒انسانم آرزوست 😑/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه 😒/ یه پست گذاشته بودن که یکی از علائم کرونا حالت تهوعه بعد پسره زیرش پست گذاشته :حالت تهوع دارم ان شاالله که حاملم 😐😂/ شاعر میفرماید:«بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم/همونم که برای دیدن تو بیقرارم/نرو از روزگارم/که من طاقت ندارم/منم مثل تو به تنها شدن عادت ندارم»/اینطوریکه کرونا تو ایران جهش پیدا کرده فکر کنم بقیه ی ویروساهم بچه هاشونو برای پیشرفت بفرستن ایران 😐/ آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:شما درست میگی/باشه تو خوبی😒/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطرده داشته باشن صلواات😒/ کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که عباشو برمیداشت من لاغرو خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم با من چه کردی یانبی؟دنبه هایم کو؟😢
1645