2733
2734
عنوان

عکس رنگی رحم

73 بازدید | 30 پست

سلام بچه ها کسی عکس رنگی رحم با بیهوشی داده ؟توروخدا بیان یه سوال دارم

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭
من با بیهوشی ابن سینا بفرما

عزیزم با چی بیهوش کردن ؟امپول تو انژیکت زدن یا با تنفس 

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال دیگه بهت سون وصل کردن یا نه ؟؟؟همونی که واسه دستشویی ؟ببخشید خیلی استرس دارم

2731
راستش نمیدونم چون هم سرم بهم وصل بود هم ماسک داشتم

عزیزم سون چی؟بهت زدن؟چند دقیقه بیهوش بودی؟

2738
یه سوال دیگه بهت سون وصل کردن یا نه ؟؟؟همونی که واسه دستشویی ؟ببخشید خیلی استرس دارم

نه سوند وصل نکردن

بیهوشی در حد ۵-۶ دقیقی خواب عمیق

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
نه سوند وصل نکردن بیهوشی در حد ۵-۶ دقیقی خواب عمیق

فردا بیمارستان لاله باید برم استرس دارم میمیرم 

نه عزیزم وصل نکردن

مرررسی عزیزم🌸🌸🌸

بله

من از ی دکتر سونو وی زنان پرسیدم میگفت اصلا همچین چیزی نداریم ؟البته تو شهر ما که نیست ولی گفتن تهرانم نداره بعد این بیمارستان خصوصی ؟

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
 من از ی دکتر سونو وی زنان پرسیدم میگفت اصلا همچین چیزی نداریم ؟البته تو شهر ما که نیست ولی گفت ...

بیمارستان نیست مرمز ناباروری ابن سینا

بهترین ازمایشگاه و دکتر زنان و مردان کلا تیمی کار میکنن

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2706