2726
عنوان

حس ششم

56 بازدید | 11 پست

پس من کی مامان میشم خسته شدم اینماه هم هیچ دارویی نخوردم و علامتی از تخمک گذاری ندارم خسته شدم خدا بدادم برس دیگ یکی ک حس ششم داره بگه بهم لطفاااا

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
توکل بہ خدا کن منم برات یہ نادعلی میخونم

خیلی خسته شدم...چکار کنم.بهم نگاه کنه....نادعلی برای چی خوبه

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 

منم همینجوری بودم... الان دو ماه بود که بیخیال شده بودم خسته شده بودم از دکتر رفتن... این ماه شش روز عقب انداختم بیبی چک زدم مثبت شد... تو هم بیخیال باش

خدایا شکرت بابت همه داده ها و نداده هات ❤️
منم همینجوری بودم... الان دو ماه بود که بیخیال شده بودم خسته شده بودم از دکتر رفتن... این ماه شش روز ...

نسبت ب هرماه خیلی بیخسال ترم...خدا بهت ببخشه عزیزم...سالم باشین ایشالله....من ماه قبل دکترم گفت ویتامین دیم ۱۵بود پایینه و تیروئیدمم ۲.۱۷بود گفت برا بارداری باید بیاد زیر ۲بهم قرص داد

😐 ای بابا من.همیشه کشداره،  عزیزم ان شاالله به زودی باردار شی یه بچه صالح و سالم

فداتشم عزیزم ممنونم