2726

توش حرف میزنین اصلا؟؟😅

من ک فقط میخونم و میام بیرون مثلا اگه سوالی بپرسن جواب میدم فقط...ن ک ازشون بدم بیادا...فقط میترسم یچیزی بگم یهو ب یکی بربخوره😆مامانم بهم سفارش کرده مراقب باشم.

نه نداریم 😁 داشتیم یه چیزی گفتم انداختنم بیرون

من یک دخترم👧 نگاه 👀به صدا و بدن ظریفم نکن اگر بخواهم تمام هویت مردانه است🧔را به 🔥خواهم کشید...!     من یک دخترم 👧...  با احساسات دخترانه ....سختم نکنید...!   مهربانم.... سنگم نکنید!   ساده ام... پیچیده ام نکنید!عشق و اندیشه در جانم است....مسخره ام نکنید! دخترانه گی هایم نیاز به مردانگی هایت ندارند...برو    مردانگی هایت را با زنانگی های یکی دیگر ارضا کن...! کاش شعور یک عده برسه نر بودن 🧔 یک جنسیت است و مرد 🧔 بودن هویت ... زیادند دخترانی که نر نیستند و لی خیلی 🧔 هستن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چندماه پيش يكي بردتم 

يكم نگاه كردم لفت دادم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

فقط خانواده خودمون.. هفتا خواهریم و بچه ها ..اونایی که بزرگن و گوشی دارن

مامان و بابامم عضون که اصن هیچی نمیگن جز سلام😂😂

ولی باخواهرام و بچه ها میحرفیم😍😍

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

داریم اما کسی حرفی نمی زنه مگر اینکه مهم باشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

داشتم 

کم کم همه لفت دادن 

دختر خاله م درست کرده بود ۱۵ سالش بود..من لفت ندادم که دلش نشکنه تهش فقط من موندم و خودش😐😐😂

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706