2726
عنوان

خانوما یه لحضه میاین

51 بازدید | 9 پست

هر از گاهی بدجوری دل درد شبیه پریودی دارم دلم میخواد چای بخورم دلم میخواد پریود شم هر از گاهی هم بی دلیل حالت تهوع دارم امکان داره حامله باشم؟

عقب انداختی؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عقب انداختی؟

نه عقب ننداختم ینی این ماه خیلی عجیبه برام 1اذ  باید پریود میشدم ولی با سه روز تاخیر پریود خیلی کم ولی سیاه داشتم الانم 6روزه که کلا پاک شدم ولی دل درد شبیه پریودی ول کنم نیس

2728
4اذر پریود شدم ولی یه روز شدم اونم سیاه بود بقیش لکه های سیاه یا ترشحات سیاه و قهو های بوذ

عزیزم کار سنگین نکن تا بری دکتر منم سر اولی همینطور شدم که متوجه شدم باردارم 

دوروز شدم بعدم لکه بینی

حتما سونوگرافی و آزمایش بده

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
عزیزم کار سنگین نکن تا بری دکتر منم سر اولی همینطور شدم که متوجه شدم باردارم  دوروز شدم بعدم ل ...

دیروز جاریم لاک میزد از بوش سرم گیج رفت حالت تهوع شدید بهم دس داد خیلی اینطوری شدم دلمم خیلی درد میکنه اما نمیدونم برم ازمایش یا نه چون بی بی منفی میشه . ولی میگن شاید بی بی منفی باشه ازمثبت میشه دقیق همه علائمتون رو بگین؟

چند روز بعدش ازمایش دادی؟بی بی چند روز بعدش مثبت شد؟

بیبی نزدم

اشتباهم این بود که رفتم پیش یه ماما اونم بجای آزمایش برام قرص ضدبارداری نوشت!

دوتا خوردم بدتر شدم

دوستم گفت برو یه دکتر دیگه شاید باردار باشی

که بودم، اما طفلی بچم خیلی اذیت شد

خودم هم استراحت مطلق شدم

علائمت چیا بودن؟

۴ یا ۵ روز عقب انداختم، چند روز شدم پاک شد

بعدِ دو روز دوباره لک دیدم، پاک شدم

دفعه سوم با ویار شدید به بوی پیاز بود که رفتم پیش ماما و بقیشو بالا گفتم