2733
2734

من قرص جی سی گرفتم  نمیدونم بخورم یا نه

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من قرص جی سی گرفتم  نمیدونم بخورم یا نه

نخور عوارض داره منم جی سی خوردم من ۱۰ تا برای امتحان کردن خریدم خوردم بدنم می لرزید یه جوری شده بودم همه اشون الکیه تاثیری ندارن فقط رژیم اثرداره الان یه ماه ونیم رژیم گرفتم ۶ کیلو کم کردم

2738
چراهسش من توپستای بقیه دیدم ولی مطمن نیستم

تاثیر نداره عزیزم.عوارض داره فقط.

کالری شماری کن عااااااالیه.تا عید ب وزن ایده ال میرسی.شک نکن.اگه نشدی هرچی خاستی بمن بگو.😆

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
چند خريدين ؟

540

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐