1954
1955

من قرص جی سی گرفتم  نمیدونم بخورم یا نه

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965
من قرص جی سی گرفتم  نمیدونم بخورم یا نه

نخور عوارض داره منم جی سی خوردم من ۱۰ تا برای امتحان کردن خریدم خوردم بدنم می لرزید یه جوری شده بودم همه اشون الکیه تاثیری ندارن فقط رژیم اثرداره الان یه ماه ونیم رژیم گرفتم ۶ کیلو کم کردم

چراهسش من توپستای بقیه دیدم ولی مطمن نیستم

تاثیر نداره عزیزم.عوارض داره فقط.

کالری شماری کن عااااااالیه.تا عید ب وزن ایده ال میرسی.شک نکن.اگه نشدی هرچی خاستی بمن بگو.😆

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
1967
چند خريدين ؟

540

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐