2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مغز منم داره ارورر میده اخطار میده بوق میزنم فکر کنم سی پیوم داره منفجر میشه

من یک دخترم👧 نگاه 👀به صدا و بدن ظریفم نکن اگر بخواهم تمام هویت مردانه است🧔را به 🔥خواهم کشید...!     من یک دخترم 👧...  با احساسات دخترانه ....سختم نکنید...!   مهربانم.... سنگم نکنید!   ساده ام... پیچیده ام نکنید!عشق و اندیشه در جانم است....مسخره ام نکنید! دخترانه گی هایم نیاز به مردانگی هایت ندارند...برو    مردانگی هایت را با زنانگی های یکی دیگر ارضا کن...! کاش شعور یک عده برسه نر بودن 🧔 یک جنسیت است و مرد 🧔 بودن هویت ... زیادند دخترانی که نر نیستند و لی خیلی 🧔 هستن...
2728
منکه امروز از همون صبحی شروع کردم به درس خوندن تا الان دیگه نابودمم 

منم از صبح تو نی نی سایتم  دارم نابود میشم

من یک دخترم👧 نگاه 👀به صدا و بدن ظریفم نکن اگر بخواهم تمام هویت مردانه است🧔را به 🔥خواهم کشید...!     من یک دخترم 👧...  با احساسات دخترانه ....سختم نکنید...!   مهربانم.... سنگم نکنید!   ساده ام... پیچیده ام نکنید!عشق و اندیشه در جانم است....مسخره ام نکنید! دخترانه گی هایم نیاز به مردانگی هایت ندارند...برو    مردانگی هایت را با زنانگی های یکی دیگر ارضا کن...! کاش شعور یک عده برسه نر بودن 🧔 یک جنسیت است و مرد 🧔 بودن هویت ... زیادند دخترانی که نر نیستند و لی خیلی 🧔 هستن...
2738
اوه اوه😂

اره تازه یه کاربریم ترکوندم 

چه درسی بگوچجوری میتونی بدون اینکه پاشی بکوپ درس بخونی من نمیتونم😩

جغرافیا و تاریخ اقتصاد من وقتی بخونم تا مطمعن نشم که حفظم ول نمیکنم کتابو دیگه ساعت از دستم در میره 

منکه امروز از همون صبحی شروع کردم به درس خوندن تا الان دیگه نابودمم 

آخ نگو منم دارم یک کتاب ۷۰۰ صفحه ای می خونم انگلیسیه. پدرم در اومده دهنم سرویس شده.

پوووووف ۱۲۰ صفحه اش رو فعلا خوندم. داغونم

2706