2737
2734
عنوان

شکستگی مهره ی کمر

1753 بازدید | 16 پست

سلام دوست جونا خوبین؟شوهرم از پاراگلایدرافتاده ومهره ی سه وچهارش اسیب دیده درحال حاضرپای چپش حرکتی نداره وبی حسه.لطفا اگه اطلاعاتی راجب شکستگی کمردارین ممنون میشم دراختیارم بزارین..چیکارکنیم ک بهبودسریع تربشه وچه چیزایی بخوره !؟

میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتیِ قلبِ عزیزِدلم یه حمدبخونین؟!خیلی ممنونم ازوقتی که گزاشتی مهربون💕🌱

خوب چیزای مقوی وگرم بهش بدیدبه همراه ابمیوه طبیعی ومیوه فراون

مغز،قلم،ابگوشت،و...

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای باید سریع برین دکتر mri بگیرن از کمرش 

عمل کرده وسه ماهه خونس.حس وحرکت پای راستش برگشته اما چپش نه..خاستم ببینم دوستان تجربه ای واسه تسریع بهبودیش دارن

میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتیِ قلبِ عزیزِدلم یه حمدبخونین؟!خیلی ممنونم ازوقتی که گزاشتی مهربون💕🌱
خوب چیزای مقوی وگرم بهش بدیدبه همراه ابمیوه طبیعی ومیوه فراون مغز،قلم،ابگوشت،و...

چیزای گرم خوبه براش؟؟؟قلم وپای مرغ واینامیدیم بهش..

چیزای گرم خوبه براش؟؟؟قلم وپای مرغ واینامیدیم بهش..

اره خوبه،بده بخش خوب تقویتش کن

پله نره کارسنگین نکنه دکتراشوحتمابره

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2738

شوهر من از کوه افتاد از ارتفاع بالا 15متر دوتا از مهره هاش شکست پلاتین گذاشتن.الان ماهیچه هاش زیاد درد میگیره.پای چپش هم محدودیت حرکتی داشت به مرور بهتر شد اما هنوز بعد 4ماه خوب نشده.بخاطر آسیب نخاعیه نگران نباش خوب میشه به مرور

تر خدا جواب بده درخواست دوستی دادم بهت 

عزیزم چقدر بد که تواوج نگرانیت سایت نبودم…

انشاالله که تاالان اتفاقات خوبی برات رقم خورده باشه.

شوهر من از کوه افتاد از ارتفاع بالا 15متر دوتا از مهره هاش شکست پلاتین گذاشتن.الان ماهیچه هاش زیاد د ...

عزیزم همسرشمابعدچندوقت کامل خوب شدن؟

2706