2410
2553
عنوان

چه قدر اعتقاد دارین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اعتقاد دارم و نوعی عدالت میبنمش و خداوند رو بهترین وکیل و قاضی میدونم

منم به عدالت خدا اعتقاد دارم چون حتی اگه خودت هم ببخشی خدا از حقت نمیگذره حق الناس ولی میخواستم بدونم کسی هم هست مثل من فکر کنه

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
من کوچکترین کاری بکنم بهم برمیگرده. ولی ندیدم کسی که در حقم خیلی ظلم کرده تاوان بده.

واقعا؟ ☹️

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
2456

خداکنه که اینجورباشه منتظر عدالت خدا هستم 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2714
واقعا؟ ☹️

شاید من ندیدم چون از وضعشون کاملا بی اطلاعم.

ولی دوست دارم چند نفر واقعا جواب کارهاشون رو بدن.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده