2410
2553
عنوان

چه قدر اعتقاد دارین؟؟؟

280 بازدید | 26 پست

چه قدر اعتقاد دارین به اینکه هرکسی جواب کاری که کرده رو پس میده؟؟؟ تا حالا دیدین با چشم خودتون؟؟ 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
خیلی اعتقاد دارم 

تا حالا دیدی؟ 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

یه درصدفک کن نباشه اینطوووور

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

من کوچکترین کاری بکنم بهم برمیگرده.

ولی ندیدم کسی که در حقم خیلی ظلم کرده تاوان بده.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

خیلی ،بله خیلیارو دیدم ،در ضمن شیطان خودش کارش ابروریزیه ،وهیچ دوستی نداره هرکس هم ازش تبعیت کنه یه روزی از خود شیطان ضربه میبینه که اون ضربه جواب کاراشه تو همین دنیا طوری جواب میگیریم که شاید تو ظاهر انکار کنیم که جواب بدیهامون بوده ولی توی درون خودمون واضح میفهمیم جواب کدوم کاره

2706