1608
1605
عنوان

چه قدر اعتقاد دارین؟؟؟

256 بازدید | 26 پست

چه قدر اعتقاد دارین به اینکه هرکسی جواب کاری که کرده رو پس میده؟؟؟ تا حالا دیدین با چشم خودتون؟؟ 

💔جز تو هیچکی مهربون نبود با هجوم این درد💔زندگی منو از عشق من راحت جدا کرد💔من هنوز همون درد دیروزم آدم همیشه💔هیچکی مثل من عاشقت نبود عاشقت نمیشه💔

خیلی اعتقاد دارم 

خدایا دارم با آخرین توانم مقاومت میکنم خودت هوامو داشته باش لطفا 🥺 خدای مهربونم لطفا در برابر صبرم منو به بهترین نحو به خاستم برسون آمین 🙏🌺زبان گوشیمو انگلیسی کردم حس لاکچری بودن بهم میده 😁 به زودی تاپیک میزنم و میگم به ارزو هام رسیدم ان شاءالله ،شایدم تاپیک نزنم 🤔🤷‍♀️ولی مطمنم به ارزو هام میرسمخدایا لطفابهترین هاروبرام رقم بزن شکرت  میشه فقط یه بار دیگه بغلت کنم چرا هرچی گریه میکنم برنمی گردی پدربزرگ مهربونم  دلم خیلی برات تنگه دارم با گریه مینویسم  دل تنگتم 😭من به همه ی ارزو هام میرسم ان شاءالله صلوات لطفا❤❤✌  لطفا برای طول عمر همه پدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرستید❤پدر بزرگ قشنگم روحت شاد لطفا برای شادی روح اموات صلوات😘      اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1613

هیچی 😢

حالا که امضاء رو میخونی واسه خواسته من هم از خدا 5تا صلوات میفرستی🙏(میشه واسم دعا کنید😞)(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3586296/کیا-دلشون-واسه-امام-رضاع-تنگ-شده-یک-خبر-خوب?postId=115037255              https://app.razavi.ir/android/rezvan.apk               🌹🌹🌹حدیثه  فرهان منش هستم😊 (خانمای عزیز) اگر بتونم تو هر زمینه ای کمکتون کنم دریغ نمی کنم♥️ اسم مستعارم: "ماهتیسا احساس"🌹🌹🌹        #سال_ها_بعد من اون زن موفقم! زنی که تغییر کرده! اونقدر موفق که مجبور شی هر جا نشستی اسمشو بشنوی! اون زنی که هرفقط بخوان درباره خوشبختی صحبت کنن اسم اونو میارن! عاره آبجی داداشا اینطوریاس 💙🍃       ما توی زندگی کسی نبوده دستمونو بگیره...هر کی اومده پامونو گرفته!😷

آررررره ولی خیلی دیر....مثلا چند سال بعد  

تا اونموقع آدم یادش میره که طرف چکار کرده 😁ولی خدا یادش هست😌

جانی و دلی  ❤ ای دل و جانم همه تو  ❤         مهربانی رسمِ دل های پاک است......

بله خیلی زیاد با چشم خودمم دیدم و یکی از جملاتی که بهش اعتقاد دارم همینه این دنیا دار مکافاته

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکربارداری نیست...........19 اسفند منتظرم عشقم  .................من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........

مطمئنم که هیچ وقت جواب کارشو پس نمیده 

تازه زندگیش بهترم میشه 

دیدم که میگم. 

اگه رنگ بودم قرمز اگه  فصل بودم بهار اگه طبیعت بودم دریا اگه گل بودم رز اگه میوه بودم گیلاس اگه ساز بودم پیانو اگه خواننده بودم شادمهر اگه غذا بودم فسنجون اگه حیوان بودم سنجاب اگه پرنده بودم عقاب اگه شغل بودم معلم اگه اشیاء بودم ساعت اگه لوازم آرایشی بودم رژ اگه حس بودم عشق اگه لباس بودم مانتو اگه ماشین بودم لنکروز  اگه درخت بودم سرو اگه یه روز از هفته بودم چهار شنبه  اگه ماه بودم فروردین اگه فیلم بودم عشق ممنوع اگه صدا بودم صدای امواج دریا اگه آب و هوا بودم بارونی اگه کتاب بودم شازده کوچولو اگه اعضای بدن بودم قلب اگه شعر بودم شب می‌رسداز راه مثل پیرمرد غمگینی که سالها پیش ازاین شهر رفت چمدانش پراز لبا‌س‌های کهنه‌ی زنی بودزنی که درکودکی گفته بود دوستت دارم .
1615
خیلی اعتقاد دارم 

تا حالا دیدی؟ 

💔جز تو هیچکی مهربون نبود با هجوم این درد💔زندگی منو از عشق من راحت جدا کرد💔من هنوز همون درد دیروزم آدم همیشه💔هیچکی مثل من عاشقت نبود عاشقت نمیشه💔

یه درصدفک کن نباشه اینطوووور

سردار خون تو حریف می طلبد ...  راهت ادامه دارد ســرداردلــ❤ها...                               اللََـــهُّـــمْ اْْرزُقْنْــــأکََـــرْبََــــ❤لْْــا.                         الَلــــهُُمْ عََــجـِِِــلْْ لِِِـوََلــیــکَََ الـــفَََرجْْ❤                 الْــــهُُمّْ صَــلِ عَــلْیْ مُحـــمََّدْوَآلِ مُحَـــمَّدْ❤            وعَجِِـــل فَــرَجَــهُــمْ❤

من کوچکترین کاری بکنم بهم برمیگرده.

ولی ندیدم کسی که در حقم خیلی ظلم کرده تاوان بده.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

خیلی ،بله خیلیارو دیدم ،در ضمن شیطان خودش کارش ابروریزیه ،وهیچ دوستی نداره هرکس هم ازش تبعیت کنه یه روزی از خود شیطان ضربه میبینه که اون ضربه جواب کاراشه تو همین دنیا طوری جواب میگیریم که شاید تو ظاهر انکار کنیم که جواب بدیهامون بوده ولی توی درون خودمون واضح میفهمیم جواب کدوم کاره

1563
من اعتقاد دارم و نوعی عدالت میبنمش و خداوند رو بهترین وکیل و قاضی میدونم

منم به عدالت خدا اعتقاد دارم چون حتی اگه خودت هم ببخشی خدا از حقت نمیگذره حق الناس ولی میخواستم بدونم کسی هم هست مثل من فکر کنه

من کوچکترین کاری بکنم بهم برمیگرده. ولی ندیدم کسی که در حقم خیلی ظلم کرده تاوان بده.

واقعا؟ ☹️

1614