2733
2734

خجالت میکشم درد و دل کنم ولی چاره ای نیست 

۳۱ سالمه مجردم والدینم حق کار و بهتر بگم تنها بیرون رفتن بهم نمیدن خلاصه منزوی شدم و همش تو خونه ام

شده به زور منو انداختن تو ماسین بردن مهمونی   حق انتخاب با این سن نباید داشته باشم؟ دوست ندارم خونه ی برخی اقوام مهمونی برم زوووره؟ 

باور کنید عین دختر معتادی که قراره کمپ ببرند منو انداختن تو ماشین و به زور کسوندن پایین!! 

ابروم رفت!😢🤕

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹

سوای بحث ازدواج که قسمت نشد 

خواستم بدونم اگر با اورزانس اجتماعی ۱۲۳ تماس بگیرم بهم حق میده؟ 

یبا ۳۱ سال سن واقعا حتما باید ازدواج کنم تا حق تصمیم در مورد سطحی ترین مسایل زندگی خودم رو داشته باشم  😣😑😑😑😑

چه بد 😑

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
جواب سوالمو کسی میدونه؟ اورژانس اجتماعی زنگ بزنم حق به من میده؟

با توصیفاتی ک داشتی بنظرم حق داری ولی فقط مهم این نیست که حق بهت بدن باید دنبال علت این نوع رفتاراشون با شما و راهکار باشی

عه 😂زنگ نزنی یه وقت  تا حالا مستی منطقی با پدرمادرت صحبت کنی؟

پس اورژانس اجتماعی واسه چیه؟

مست خودتی برو از تاپیکم بیچاره

منم ۳۱ هستم عزیزم عین بچه ها مامانم میگفت باید بیای خونه دایی خاله این ور اونور منم محکم وایسادم دعوا باهم کردیم کلی جر بحث دید پس من برنمیاد دیگه اصرار نمیکنه خودش میره.

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
سوای بحث ازدواج که قسمت نشد  خواستم بدونم اگر با اورزانس اجتماعی ۱۲۳ تماس بگیرم بهم حق میده؟&n ...

اره حتما بزنگ. هر چی خونع باشی احتمال مجرد بودنت بیشتر میشه. ارایش کن به خودت برس لباس شیک بپوش مدام بیرون برو مهمونی برو اینطوری زودم ازدواج میکنی 

2706