2726

رژیم گرفتم ولی امروز نتونستم کم غذا بخورم چون شدیدا گرسنه م میشه و سرگیجه میگیرم.زحمت هام به باد میره اینجوری؟😥

آنچنان جای گرفتی تو به چشم و دل من...که به خوبان دو عالم نظری نیست مرااا

نه من شديدا دلم شيريني ميخواد تو اين مواقع

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رژيمم امروزم شدم دارم ميميرم انقد بي حالم

ولي رژيمو ادامه دادم امروز

بي حال فقط دراز كشيدم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2728

دو روز اول نه. مثلا اگه قراره 1200 تا بخورم. 1800 تای تثبیت رو می خورم. از روز 3 کالری رو کم می کنم مثلا 1600 بعد 1500 بعد دوباره 1200.
منتها سعی کن این کالری رو صرف غذای خوب بکنی،‌ نه غذای الکی چون بدنت به مواد مقوی نیاز داری.
شیرینی هم زیاد نخور، می‌گن تو پریودی پوکی استخوان میاره.

من رژيمم امروزم شدم دارم ميميرم انقد بي حالم ولي رژيمو ادامه دادم امروز بي حال فقط دراز كشيدم

منم شدیداا بیحالم😥

دو روز اول نه. مثلا اگه قراره 1200 تا بخورم. 1800 تای تثبیت رو می خورم. از روز 3 کالری رو کم می کنم ...

👍👍یه دنیا ممنون گلی

@دختررویایی_ها   بگو چیکار کردی چیشددد

سلام عزیزم نتم تموم شده شوهرمم نمیخره میگه اینجوربیشتربه فکرزندگیمونیم😐الانم باشارژخودم اومدم هیچی رفتیم تشیح جنازه عمه مادرشوهرم دیگه هم اصلاحرف خونه بابامونزددیروزفقط خواسیم یه سربریم خونه خودمون یکم استراحت کنیم چون شبافقط براخواب میومدیم خونه وازصبح خونه عمهه بودیم که خودش گفت خونه بابات نزدیکتره بربم اونجارفتیم یکم موندیم ورفتیم خونه عمهه بازامروزم زنگ زدحرف زدیم دیشبم بغلم کردگفت همیشه خودت بدوبیاپیشم دیدی زنداییم رفت دست داییموگرفت منم گفتم نمیخوام ازت ناراحتم گفت چرا دیگه حرف زدیم حل شدتواون مجلسم بااینکه همشون بدشون میادمردابچه هاشونوپیش خودشون بگیرن وهرجامیرن اول زنشونو ببرن واینکاروزن ذلیلی میدونن هرجامیرف منولاخودش میبرددخترمم زیادمیگرفت که اذیت نشم بعدزندایی بزرگش برگشت سرناهاربه من گفت تودستت میره دخترتودادی باباش راحت ناهارتومیخوری من دستم نمیره منم گفتم اتفاقاتوبیشتردستت میره الان اینجورمیگی بعدظهرش داشتیم میرتیم سرخاک که دایی بزرگش رفت خودش بایه عده سرخاک زنشونبردولی من شوهرم اومددنبالم بردگذاشت توماشین بعدباماشین اومددرخونشون اگه کسی هستوسوارکنه که زنداییشم سوارشدگفت دیدی تودستت میره من دستم نمیره😐بعدمادرشوهرمم به زنداداشش گفت ول کن همینجورخوبه منم پرسشی گفتم چییی اینکه زنشوول کنه بره خوبه؟😕جلوشوهرم میگفتن این حرفارو😕دیگه شب توسالن غذاخوریه دخترمونونگرفت تازه صداش کردم ببینم میریم یانه باعصبانیت پیش چندتاازمهموناگفت چیه؟بشسن دیگه؟خودمونیافعلابشینید؟😔اونام گفتن حیلی اومده ورفته خسته شده براهمینه که عصبیه؟بهش گفتتم چراباعصبانیدصداتوبردی بالاباهات قهرم گفت بخدااصلاانقداومدم ورفتم پاهام داره میشکنه خسته ام هستم اصلانمیدونم چطورباهات حرف زدم ولی تاز

معذرتخواهی نکردنبخشیدمش😶

خلاصه خیلی حرف زدم ببخش اگه نتونستم بیام سایت حلال کن ممنون که یادم بودی فعلاخدافظ😘😘😘😘

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂

عسل چون یه زحمت برات دارم من خودم نمیتونم دیگه بیام سایت اگه امکانش هست لینک تاپیکای منوهروزمیزاری توتاپیک نی نی یارب

حذفشون کنه؟به خودنی نی یارم گفتم فعلاجواب نداده اگه میشه لطف میکنه اگه هم نتونستی عیب نداره فقط بهم بگو ممنون

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
سلام عزیزم نتم تموم شده شوهرمم نمیخره میگه اینجوربیشتربه فکرزندگیمونیم😐الانم باشارژخودم اومدم هیچی ...

خداروشکررر.ایوووول شوهرت😍👍چه فامیلای بیخودی ایییش😒

عسل چون یه زحمت برات دارم من خودم نمیتونم دیگه بیام سایت اگه امکانش هست لینک تاپیکای منوهروزمیزاری ت ...

باشه عزیزم میزارم😘😘

2706