1542
1480
عنوان

يه مشكل دارم خواهشا بيايد !!!

72 بازدید | 5 پست

دوستم يكماه ميشه لكه بينى داره بعضى وقتا مثلا خون پريود ذياد ميباشد اما هر روزه لكه بينى تست كرد تست اش مثبت نشان داد 

كسى اين قسم حامله بود؟

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا كنين تيكرم واقعى شود لطفا ❤️

چرا اینجور میحرفی!!

خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

چيزى را نفهميدى

دلیلش چیه 

کجایی هستین؟

خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
1546

احتمالا باردار شده ولی خارج رحمه. اگه درد داره حتی کم در حد گرفتگی زیر شکم، بهش بگو سریع بره دکتر

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی