1600
1605
عنوان

چرا تاپیکم تعطیل شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

104 بازدید | 19 پست

یه عده که نتونستن منطقی جواب بدن تعطیلش کردن

وگزارش زدن

کاش یه وقتی بشه از این که یه وقتی کل راه رو اشتباه اومده باشیم نترسیم!

دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید تا لاغر بشم !وزن شروع ۸۶وزن فعلی۸۵.۴۰۰وزن هدف ۷۵

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

مطمئنید گزارش خورد؟!

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم.....ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.........کسانی به امام زمانشان خواهند رسید که اهل سرعت باشند ....!و الا تاریخ کربلا نشان داده است قافله حسینی معطل کسی نمیماند.... امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1522

تاپیک نماز؟؟

میگم یکی ار تاپیکایی که کامنت گذاشتم ترکیده😁😁

خوب شد گفتی. فکرم درگیرش بود کدوم بوده🤣🤣🤣

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه مادرم🤱🏻در وجودم معجزه ایی درحال شکفتن است🤰🏻خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

عزیزم تند قضاوت نکن و همون جور که گفتی احترام بذار ب نظر بقیه 

کسی گزارش نزد. خود نی نی یار تاپیک هایی که راجع ب مذهب و دین و.. هست تعطیل میکنه 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

یکی هم ته تاپیکت جواب کم اورد به من گفت همین شماهایید که جامعه رو به گند کشیدید     حالا نمیدونم با ازدواج نکردنه من مشکل داشت یا نماز نخوندنم    

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...

جوابتون رو بدم،هر کسی حق داره درباره دین تحقیق و رفع ابهام کنه.اما تا وقتی زیربنا درست نباشه به حقیقت نمیرسه.

میگید به منطق و فلسفه علاقه دارید،اما جالبه که هنوز نمیدونید منطق درباره کارکرد عقل و حیطه فعالیتش چی گفته.

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم.....ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.........کسانی به امام زمانشان خواهند رسید که اهل سرعت باشند ....!و الا تاریخ کربلا نشان داده است قافله حسینی معطل کسی نمیماند.... امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
8
یکی هم ته تاپیکت جواب کم اورد به من گفت همین شماهایید که جامعه رو به گند کشیدید     حا ...

اره واقعا اصلا نمی تونم درک کنم یه عده منطقشون بهشون میگه چی درسته ولی نمی تونن دست از عقایدی بردارن که سال ها باهاش بزرگ شدن

اره واقعا اصلا نمی تونم درک کنم یه عده منطقشون بهشون میگه چی درسته ولی نمی تونن دست از عقایدی بردارن ...

کاش درست میتونستن حرف بزنن متاسفانه نه سواده حرف زدن دارن نه شعوره ساکت موندن

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
جوابتون رو بدم،هر کسی حق داره درباره دین تحقیق و رفع ابهام کنه.اما تا وقتی زیربنا درست نباشه به حقیق ...

اتفاقا میدونم عزیزم البته زیاد نمیدونم و نمیخوام بگم همه چیز رو میدونم ولی عقل میگه منطقی فکر کن وبرای هر کاری یک دلیل داشته باش امید وارم ناراحت نشده باشید از حرف هام

اره واقعا اصلا نمی تونم درک کنم یه عده منطقشون بهشون میگه چی درسته ولی نمی تونن دست از عقایدی بردارن ...

من اتفاقا از عقایدی که باهاش بزرگ شدم دست برداشتم و با منطقم کاملا عقلانی پذیرفتم بعنوان یه زنه مسلمان شیعه ی کامل زندگی کنم

السلام علیک یا حضرت پدر...این روز ها در مدینه کسی جواب سلام مولا نمی دهد.و علی(ع) باید به فکر چاه باشد برای درد دل.این روز ها حسن (ع)کم می خندد.اصلا نمی خندد.بعد از قضیه ی کوچه گوشه گیر شده.این روز ها حسین (ع)نگران مادر است.نگران برادر است.نگران نگرانی های پدر است.این روز ها زینب (س)می‌ترسد. از نماز نشسته مادرش میترسد. مادر اهل نماز نشسته خواندن نبود.این روز ها مادر...مادر دیگر ویار ندارد.درد دارد.شکمش دیگر برآمده نیست.پهلویش ولی زخم بدی دارد.و مادر به چوب های کنج حیاط نگاه می کند که مولا برای گهواره محسن جمع کرده بود.و از اسما سراغ تابوت می گیرد که بدن نما نباشد. و فکر میکند همین روز ها باید زینبش را صدا کند نه مثل همیشه برای بافتن موهایش و درست کردن چادر روی سرش ...نه ...باید امانتی ها را تحویل زینب دهد .این روز ها مادر خیلی به حسینش  خیره می شود.و دلش پریشان است.و دلش دل دل میکند برای لحظه ی گودال.و در جواب زینب(س) که می پرسد پس برادرم حسین چه.بغض می کند و نمی خواهد دخترکش را نگران کند.و نمی خواهد چیزی از تل زینبیه برایش بگوید. این روز ها روز های سختی ست.این روز ها قلب حضرت مهدی( عج )در فشار است.برایش دعا کنید.داغ مادر جگر سوز است.این روز ها روزهای علی و این شب ها شب های فاطمه است😔😔😔اللهم عجل لولیک الفرج🥀دوستان کتاب روز های فاطمه رو پیشنهاد می کنم بخونید
عزیزم تند قضاوت نکن و همون جور که گفتی احترام بذار ب نظر بقیه  کسی گزارش نزد. خود نی نی یار تا ...

بله شاید درست بگید

1403
اتفاقا میدونم عزیزم البته زیاد نمیدونم و نمیخوام بگم همه چیز رو میدونم ولی عقل میگه منطقی فکر کن وبر ...

هر وقت فرصت کردید چندتا کتاب درباره علم منطق مطالعه کنید.تمام کتب منطقی میگه عقل تنها مدرک کلیاته.نه همه مسائل.

این هم حرف علم منطق دوست من.

شب خوبی داشته باشید.

من اتفاقا از عقایدی که باهاش بزرگ شدم دست برداشتم و با منطقم کاملا عقلانی پذیرفتم بعنوان یه زنه مسلم ...

به نظرتون کاملا احترام میزارم ولی این برام قابل درک نیست که چجوری چند همسری دراسلام رو با چه منطقی قبول کردید؟؟؟

هر وقت فرصت کردید چندتا کتاب درباره علم منطق مطالعه کنید.تمام کتب منطقی میگه عقل تنها مدرک کلیاته.نه ...

حتما بیشتر مطالعه میکنم ولی این حرفتون همینی هست که گفتم.

1523