1600
1480
عنوان

خیانت خواهرم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 65 پست
ازش میپرسیدید این همه با کی صحبت و چت میکنی؟؟؟ میدیدید واکنشش چطوره؟؟؟

همش نصفه شبا بود؛ من همش خوابم میبرد

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نینی تو دلم صلوات بفرستید❤مرسی مهربونا

شاید خواهرت برای کارش یه دلیلی داره باهاش حرف بزن و از راه درد و دل وارد شو

نامه ی من به دختر عزیزم :             عزیزم هیچوقت سعی نکن منو بپیچونی  چون خودم تموم این راه هارو رفتم      هرچه قدر آدم هارا میشناسی بیشتر به حضرت سلیمان حق میدی  که چرا میرفت با یه مشت گاو و گوسفند درد دل میکرد  
عزیزم تو میگی خوبه شاید خوب نیست خب.

این میشه دلیل خیانت؟(ببخشید ریپ کردم واقعا سوال شد برام)

دستات بلرزه ولی لبات بخنده.....آخ اگ بدونی چی میگم/زیادی خوب بودن مث داشتن یه کروموزوم اضافه مُنگُل تصورمیشی،دوس داشتن زیادیم همینطور...

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

مهربونه؟محبت میکنه به خواهرتون؟

خیلی زیاد؛ ولی به خاطر کارشون از هم دوررن مدت زیاد

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نینی تو دلم صلوات بفرستید❤مرسی مهربونا
1546
راستی به خدا قسم تک تک حرفام عینه حقیقته؛ به جون مامانم

عزیزم بهتره ب خودش بگومن راستش چنین چیزی دیدم ونمبخام انکارکنی من خاهرتم بدتونمیخام ک مطمئن باش کسی نمیفهمه  ونصیحیت کن بگومن اگ قراربودب کسی بگم ک نمیومدم ب خودت بگم یجورک بهت اعتمادکنه

توی قلبه هرکی یه عشقه ولی عشقم خودتوعشقه❤
البته بازم پای یه مرد در میونه 😂 خواهرش با یه مرد بی شرفه ک با یه زن متاهل ارتباط داره 😐

اونوخ اقایون که خیانت میکنن پای زن در میون نیست؟😂😂استدلالتون تو حلق انتوان چخوف🤣خب اونم یه زن با مرد زن دار میریزه رو هم دیگه

چه خوبه همه حال دلمون خوب باشه  
8
خیلی زیاد؛ ولی به خاطر کارشون از هم دوررن مدت زیاد

یا نیاز هاش بر طرف نمیشه یا ببخشید مشکل دارع با این ک نیازش برطرف میشه دنبال یکی دیگس

تا وقتی خواهرت نخواد هیچ کس نمیتونه واسش تصمیم بگیره.خدا روشکر تحصیلکرده هم هست میتونه صحیح رو از غلط ب راحتی تشخیص بده.این موضوع ساده ایی نیست...شاید با همکارش دوسته... ؟شایدم ب شوخی بهش گفته خانومم. پیگیر باش.

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
پس چی میشه دلیل خیانت. خلا داره حتما که خیانت کرده

اخه فک کردم منظورتون اینه ممکنه یه حرفی بزنه توجیح کارش بشه

دستات بلرزه ولی لبات بخنده.....آخ اگ بدونی چی میگم/زیادی خوب بودن مث داشتن یه کروموزوم اضافه مُنگُل تصورمیشی،دوس داشتن زیادیم همینطور...
اونوخ اقایون که خیانت میکنن پای زن در میون نیست؟😂😂استدلالتون تو حلق انتوان چخوف🤣خب اونم یه زن با ...

اون زنا کارشون همینه 

اون دسته از عموم زن ها کلا جدا هستن 

اما اقایی ک کارشون فلاننننننن باشه نداریم ک 😐😂

« بر دشمن مرتضی علی لعنت »
1601
اون زنا کارشون همینه  اون دسته از عموم زن ها کلا جدا هستن  اما اقایی ک کارشون فلاننننننن ...

به هیچ عنوان کارشون این نیست همشون،اون زنی که برای رابطه میره پول میگیره بله اون کارس،ولی خیلی از این زن ها مقام و منزلت دارن کار خوب دارن و فقط هم با یک مرد متاهل دوست هستند که حالا نیاز هاشون برطرف بشه و پولی نیستن 

به هیچ عنوان کارشون این نیست همشون،اون زنی که برای رابطه میره پول میگیره بله اون کارس،ولی خیلی از ای ...

پس پای یه شوهر بی عرضه در میونه ک نیاز های زنش رو برطرف نمیکنه 😊😂

« بر دشمن مرتضی علی لعنت »
1547