1596
1578
عنوان

خیانت خواهرم😔😔

1183 بازدید | 65 پست

رفته بودیم با خواهرم سفر؛ اون‌یه‌پسر داره؛ خلاصه دو یه اتاق بودیم ؛ شبا تا صبح بیدار بود؛ تقریبا تا چهار و نیم؛ راستی بدون شوهرامون رفته بودیم سفر با مامان و بابام؛ گاهی نصفه شب بیدار میشدم میدیدم با گوشیشه؛ خلاصه؛ یه روز مونده بود برگردیم؛ دراز کشیده بودم رو تخت؛ گوشیش رو میز کنار تخت بود؛ پیام اومد ویبره رفت؛ برداشتم( میدونم‌کارم بد بود ولی واقعا‌برام سوال شد) دیدم تو واتس آپ؛ یکی با شماره سیو شده که‌نوشته ( خرید دستگاه پوست و غیره؛ خیلی هم طولانی سیو شده بود) لازم به ذکره خواهرم پزشکه( پوست) کار‌میکنه؛ رد گم کنی زده بود اسم‌رو؛ دیدم همه پیاما پاک شده؛ اون پیام قبلی‌خواهرم که‌پاک کرده بود رو ریپلای کرد؛ خواهرم زده بود یه چیزی نشونت بدم؟ اونم تو ریپلای زده بود بده خانومم!!چند بارم خانومم رو خوندم؛ ببینم زده خانم یا خانومم؛ خانومم بود؛ اون حموم بود؛ منم برا اینکه نفهمه‌پاک‌کردم پیام رو؛ خلاصه اومد بیرون و چیزی نفهمید؛ ولی از اون روز دارم دیوونه میشم؛ به هیجکس هم نمیتونم بگم...شوهرشم خیلی خوبه؛ اونم پزشکه؛ راستی شماره مردرو سیو کردم؛ تو تلگرام زدم اسم و فامیلیش‌اومد؛ ولی رو هیچی عکس نداشت....به نظرتون راه درست چیه؟ بگم بهش؟

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نینی تو دلم صلوات بفرستید❤مرسی مهربونا

به نطرتون میشه گفت خیانته؟

راستی خیلی هم با شوهرش خوبن....همش جلوی من با شوهرشم تصویری حرف‌میزدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نمیدونم شاید جلوی ما تظاهر به خوب بودن میکنن...ولی مطمینم هیییییچ وقت طلاق نمیگیرن....

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کلیک کنید

1546

شوهرش خیلی خوبه؛ خدایی همش هواشو داره؛ ولی خواهرم خیلی اخلاقاش خاصه و نمیشه بهش حرفی زد زودی ناراحت میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8

راستی به خدا قسم تک تک حرفام عینه حقیقته؛ به جون مامانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرش خیلی خوبه؛ خدایی همش هواشو داره؛ ولی خواهرم خیلی اخلاقاش خاصه و نمیشه بهش حرفی زد زودی ناراحت ...

مهربونه؟محبت میکنه به خواهرتون؟

چه خوبه همه حال دلمون خوب باشه  
1537

نمیشه زودی بهش بر میخوره و دیگه واویلا میشه ؛ انقدر فکرم درگیره یه بار با خطم که‌ پروفایلم مشحصه زنگ زدم به اون شماره و قطع کردم؛ اون  مرده زنک زد ولی من جواب ندادم؛ خواستم بره ببینه عکس منو شوهرمو و اسمم رو بره بگه به خواهرم....ولی خبری نشد بازم؛ مطمین هستم برا یکی دوروزم نیست؛ احساس کردم یه عشق قدیمیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

😕راه درست ؟؟خودت فک میکنی راه درستی اصن وجود داره؟؟پزشک!سطح تحصیلات و ب طبع اون شعورش بالاست خودش میدونه اسم کارش چیه هیج دلیلیم قابل قبول نیست کلا ولش کن بنظرم مثلا میخوای بگی چرا اینکارو کردی یا نکن خواهرم زشته؟؟😕 

دستات بلرزه ولی لبات بخنده.....آخ اگ بدونی چی میگم/زیادی خوب بودن مث داشتن یه کروموزوم اضافه مُنگُل تصورمیشی،دوس داشتن زیادیم همینطور...
1480