2737
2734

سلام 

لطفا اون دختر رو خطاب قرار بدین 🙏

البته خودم نیستم😉 

هر سوالیم هست جواب میدم

بستگی ب پسره داره

اگه پسره می ارزه خب باخونوادش صحبت کنه

دلیل مخالفت خونوادشم مهمه

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بی دلیل که نمیشه مخالفت کرد

مگه اینقد از ظاهر شخص خوششون نیاد

که اون دیگه منطقی نیست

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

تلاش پسر

چندین بار خواستگاری 

معمولا این موردا خانواده رو نرم میکنه

یادمان نرود...انسان بودن،پاک بودن،مسیول بودن و در اندیشه سرنوشت دیگران بودن،وظیفه نیست! بلکه باید جزء صفت آدمی باشد.

گلم سعی کنه خانواده ارو قانع کنه اما اگر مخالفت خانواده بی دلیله میتونن برن دادگاه درخواست بدن دختر و پسر و دادگاه اجازه ازدواجشونو میده.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
2706