1600
1480
عنوان

خونه دارهای حرفه یی بشتابید

231 بازدید | 18 پست

کمک کنید.تا من خونه داری کنم.شوهرم جرمگیر ریخته رو گاز 😁میشه کاریش کرد پر لکه سیاه شده؟

بشقاب چینی های نو هم تو ش پر خط سیاه افتاده 🤒

کف قابلمه گرانیتیم از داخل لک شده.

دو روز خونه نبودم.

راه حلی هست؟

من که راهی ندارم 

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی میشه این ماه تیکرم واقعی بشه 😍      منم نی نی دار شده باشم 😍               مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.                         یعنی میاد روزی که منم تیکر بزارم 😍 روز شماری کنم تا بدنیا اومدن فندوقم 🤰                                            خدایا نذار حسرت ی دل به کنجد بمونم 😔                      

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1546

ما دوساله رو گاز مادرشوهرم جرمگیر ریخته بودیم سیاه شد .تا الان مونده فقط یه کوچولو کم رنگتر.

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

باخمیر دندان بمال رو سینگ بزار چنددقیقه بمونه بعدا بشور  چندباراینکارو بکن درمورد بشقاب چینی هم جواب میده راه حلش خمیردندانه

زندگی رو سخت نگیر ازلحظه هاش لذت ببر چون دیگه برنمیگرده❤❤❤🙏🙏🙏
دقیقا.گند زد به همه چیز.جرمگیر گرفت زد به سینک و هود و گاز و......

خونه رو خواسته تمیز کنه 

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
8

برای گاز از جرمگیر جلاسنج استفاده کن 

برای ظرفهای چینی اونارو بمدت ۱ ساعت یا بیشتر بزار تو وایتکس 

برای قابلمه گرانیتی یه اسکاچ زبر رو روی یه صابون بکش و همونجور خشک کف قابلمتو بساب باهاش. عین روز اول میشه 

نتیجه اینکه اصلا جرم گیر نخرید چون ضررش بیشتراز منفعتشه من خودم کلی شیرالات خراب کردم تازه بعداز چندسال خونه داری فهمیدم چطوری باید ازجرم گیر استفاده کنم 

زندگی رو سخت نگیر ازلحظه هاش لذت ببر چون دیگه برنمیگرده❤❤❤🙏🙏🙏
برای گاز از جرمگیر جلاسنج استفاده کن  برای ظرفهای چینی اونارو بمدت ۱ ساعت یا بیشتر بزار تو وای ...

باشه عزیزم تست کنم  ببینم چی میشه.موندم خط و خش سیاه چطوری افتاد رو بشقابا دو روزه 

1403
من واسه گازم از سیف استفاده میکنم خوبه لکه های قدیمی روخوب پاک میکنه ولی لک جرمگیرو نمیدونم.

سیف منم استفاده میکنم منظورتون سفیداس یا کرم رنگه

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته