2726
عنوان

شوهر دختر خالم به خاطره اش افسردگی خیلی بد گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 3012 بازدید | 64 پست
از دبروز از فکرش بیرون نمیام دختر خاله نامردم داره حال میکنه با زندکی و شوهر جدبدش جون شوهرش فوق الع ...

بچشم میبره یا تنها میره 

متاسفانه شوهر دختر خالت احمقه که به خاطرش قصه میخوره  کسی که رفته باید کنار گذاشت باید به زندگیش برسه

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

دبروز زنگ زدم بهش گفتم‌ شوهرت دیدی به جه روزی انداختی خیلی عوضی هستی یکم‌گریه کرد گعت براش یه زن خوب پیدا کن تا منو یادش بره گفتم واقعا برات متاسفم اون مثل تو نیست

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دبروز زنگ زدم بهش گفتم‌ شوهرت دیدی به جه روزی انداختی خیلی عوضی هستی یکم‌گریه کرد گعت براش یه زن خوب ...

خاک تو سرش عجب لاشیه 😐😐😒

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2728

بعد کفت هر زنی جای من بود همین کار میکرد کی میتونه از مردی مثل امیر بگذره با اون شرلیط مالی ما عاشق هم هستیم انقدر نیا از فرهاد بگو من فکرم خراب میسه من میخوام حامله بشم به زودی بعدم برم برای همیشه حالم ازش بهم خورد 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بعد دیروز شوهرش بهم زنگ زده میکه خانم محترم چرا انقدر میای زن منو هوایی میکنی دفعه دیگه ازت شکایت میکنم ما خوشبخیم اتقدر نیا اتیش بنداز تو رندگی ما از رو حسادت کلی تحدیدم کرد بیشعور که اره خانمم فکرش بهم میریزه 

نمیتونم چیزی بگم چون تو‌شرایطش قرار نگرفتیم شاید اگه یه مرد با این خصوصیات بیاد تو زندگی آدم شاید ما ...

کسی که ذاتش درست باشه این کارو نمیکنه...چه مرد چه زن

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
شوهر خودش مگه بد بود

نه ولی از لخاظ قیافه و وضع مالی به این نمیرسه

آره من یادمه.. فکر کنم گفتی حتی قبل از طلاق رابطه هم داشتن درسته؟ 

اره

حالا چی داشت طرف که شوهر خودش نداشت؟

اون وضع مالیش قابل مقایسه با شوهرش اولش نیست 

شبکه جم زیاد میبینین خانوادگی؟ 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
چقدر سخته واقعا خییییلی سخته من که خیلی ناراحت شدم و دلم برای شوهره سوخت. زنش واقعا عوضیه حالا زنه ...

همسن هستیم ۲۹ قیافش خوبه بد نیست کلا از اول مردارو جذب میکرد

2706