2733
2734

سلام خودتون واقعا تجربه مثبت داشته باشید ازش.

ممنون

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

سوره واقعه

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چله نباشه ترجیحا

زودتر نیاز دارم

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

همش دروغه.

صبح تا شب دعا بخون بازم همونایی که اهل نماز نیستن و اهل دعا نیستن هم پولدار تر هستن هم قشنگ تر هستن هم شیک تر هستن.

چون خدا خودش میداند رزق را به کی بدهد به کی ندهد.

کاری به نماز و دعای من و شما نداره.

دعا و نماز فقط باعث آرامش روح است و رضایت به همینی که هستیم.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
2738
من شنیده بودم روز دوشنبه و چهارشنبه تا قبل اذان 40 بار سوره تکاثر خونده بشه. دوتا دوشنبه و یک چهارشن ...

ایشالا بهتر از اون برات پیش میاد.

همش دروغه. صبح تا شب دعا بخون بازم همونایی که اهل نماز نیستن و اهل دعا نیستن هم پولدار تر هستن هم ق ...

دروغ که نیست گل قشنگم ولی همون آرامش هم بده کم چیزی نیست.

سلام سوره واقعه رو بعد از نماز مغرب بخونی خیلی خوبه ان شاا.. بهتره ثوابش رو به حضرت امیرالمؤمنین علی ...

سلام به روی ماهت. ممنونم

نماز و دعا برای اعتقاد به یگانگی خدا است نه اینکه دکان باز کنیم با دعا و استخاره و سرکتاب و ......... پولدار بشویم.

اگر اینطور بود تمام این فقیزانی که هر روز نماز میخواندن پولدار میشدن.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

فقیرانی

نماز و دعا برای اعتقاد به یگانگی خدا است نه اینکه دکان باز کنیم با دعا و استخاره و سرکتاب و ........ ...

بله کاملا قبول دارم که برای دکان باز کردن نیست اما تاثیر داره عزیزم...اگر هم در ظاهر اونچیزی که میخواهیم برآورده نشه همونطور که گفتی لااقل آرامش و نزدیکی به خدا رو به ما ارزانی میکنه.

2706