2726

هرگز فکر نمیکردم زندگیم به اینجا برسه. خیلی برام سنگینه. هرگز فکر نمیکردم با همچین آدم بی وجدان و نامردی ازدواج کردم. کسی که منو بخاطر خودم نخواسته و فقط بخاطر منافع و اهداف خودش با من ازدواج کرده و الان که کارش تا حدی پیش رفته میگه ما با هم به نتیجه نمیرسیم و باید جدا بشیم. کسی که اولویتش پوله و بخاطر پول با زندگی من بازی کرد و آرزوهامو به باد داد.  باورم نمیشه اینهمه نامردی و پستی. چه دنیای کثیفی. برام دعا کنید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ایشالا هرچی که با سواستفاده از تو به دست آورده پوچ شههههههه

بهش که میگم با زندگی من بازی کردی میگه تو اقامت خارج رو داری و پاسپورت خارج رو داری و خانوادت هم حمایت مالی ازت میکنن و وضعت خوبه. یعنی جوری میگه که اصلا انگار نه انگار اتفاقی افتاده.

راحت میشی با جدا شدنت ...مطططمن باش یه زمانی میرسه که میگی دیدی چقد خدا بزرگه

از فردا با آزاد شدن خودت ذهنتم آزاد کن

منکه برات خوشحالم بخدا ..ازته قلبم میگم...حس میکنم ازبند آزاد میشی ....بگرد دنبال کسی که لایقت باشه  

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

حتیییییییی یککککککدددرررصصصدددد ارزش غصه نداره 

مگه دیوانه ای خودتو ناراحت کنی واسه کسی که بهت محل نده....خوش باش ولذت ببر با ذوق برو جدا شوها فقط بدو 

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

بزار با جدا شدنت زندگی اون روی قشنگش رو بهت نشون بده ....

از صبح صدتا تاپیک گزاشتی ☹

کاش درک کنیم که اگر کسی اینجا میاد تاپیک میزاره شاید جای دیگه نمیتونه حرف بزنه. شاید اینجا تنها جایی هست که کمی دردو دل میکنه. شاید خیلی غمگین و ناراحته و راه بجایی نداره و واسه هنین زیاد تاپیک میزاره. کاش درک کنیم که کسی که اینجا تاپیک میزاره کسی رو اجبار نکرده بیاد تو تاپیکش که بعد شاکی بشه. 

2706