2726
عنوان

داغون شدم. شمارو به خدا تحت هیچ شرایطی سقط نکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 115808 بازدید | 608 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا تازه فهمیدم تاپیک قدیمیه.ولی یادسقط خودم افتادم که البته ناخواسته بود.حاملگی اولم بود و نمید ...

وا آره ها ..خخخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

منم بچم 11ماهش بود که فهمیدم باردارم .غرق تو قرضیم باورکنید اصلا بچه ی دوم نمیخواستم اونم تواین سن بچم که نوزاده هنوز.کارشوهرم پیک موتوریه زندگیم نکبتیه باید خودتون ببینید تا باورکنید.یه مدت باخونواده ی شوهرم بودم تا 6ماه بارداریم پایین باشون توبدترین شرایط بودم بعدش خواهرم برام وام جورکرد گفتم باپول یارانه قسطاشو میوم فقط برم بالا خونه ی خودم.وقتی فهمیدم باردارم فقط وفقط ازخدا میترسیدم که سقط کنم.همه بم گفتن سقطش کن ولی من خجالت میکشبدم بشون بگم ازخدامیترسم فقط میگفتم ازدرد وخونریزیش میترسم.خلاصه این دخمل ناز وتپل وقشنگو نگه داشتم یه ماه دیگه بدنیا میاد.قربون دخملی برم پسرچیه بابا.پسربدرد باباش میخوره به من چه اخه.ان شاالله خیروبرکتشم باخودش بیاره من ازخدا میخوام فقط

2728
حال منم عجيب مثل شماس يه دختر دارم ميخاستم اين پسر باشه تمام كارهاي علمي و ديني و هرچي كه فكرشو كنيد ...

عزیزم منم یه دختر نازدارم و الان دختر دوممو باردارم جفتشونو دوس دارم .من هر وقت یه ارزویی کردم و بهش نرسیدم بعدش فهمیدم نرسیدن بهش برام خیلی بهتر بود.مطمئنم این بارم مث همیشه خدا بهتر میدونسته چی به نفعمه.همیشه خودتو بسپار به خدا اون بهترینو برات رقم میزنه.باورش کن

من احمق هم بخاطر مشکلات مالی ودختر بودن به اصرار شوهرم سقط کردم کارم فقط شده گریه وتوبه.از خودم حالم بهم میخوره.فقط امیدوارم خدا منو ببخشه.تورو خدا هیچ وقت سقط نکنید خیلی سخته.فقط آرزوی مرگ می کنم خجالت می کشم از خودم.خدایا منو ببخش.دخترم خیلی ناراحته 9 سالشه کارش شده گریه.بهم میگه قاتل.خدایا منو ببخش 😭

واقعا تاسفم برات.. نه برای اینکه سقط کردی... بخاطر اینکه خودتو شوهرت عین عربای نفهم زمان پیامبری.... اگه مشخص میشد پسره سقط نمیکردی ولی چون فکر کردی دختره اینکارو کردی...

دیگه برای خدا شما باید تصمیم بگیری چی بده چی نده.... خدا بهت هدیه قشنگ داده بود تو بخاطر جنسیتش پسش زدی...... 

انشالا همه بچه ها سالم بدنیا بیان ولی اون پسرایی که معلول ذهنی یا جسمی هستن حقشه خدا میزاشت تو دامن شما 

منم وقتی مطلبت رو خوندم خیلی برات گریه کردم . هیچ کسی حال تو رو نمیفهمه . منم بچه اولم دختره همیشه دوست داشتم پسر باشه بخاطر همین اطرافیان که حرف میزنن . وقتی فهمیدم دختره خیلی گریه کردم و غصه خوردم حال منو هیچ کسی درک نمیکنه. حال شما رو هم هیچ کسی درک نمیکنه اینکه بچه رو تو دستات دیدی و اینکه جنسیتش اونی نبوده که گفتن 🙁🙁🙁

منم در مورد دكتر طاهره مختاريان  تعريف هاي خوب شنيدم و دنبال شماره تلفنش هستم كه باهاش ارتباط برقرار كنم شنيدم كه از طريق اينترنت و تل گرام   راهنمايي خيلي كاملي براي شهرستاني ها و اونايي كه خارج از ايران زندگي ميكنن داره و منم تهران نيستم من شنيدم هر كي باهاش تعيين جنسيت كرده جواب گرفته دعا كنين منم پسر دار بشم 

دوتا بچه دارم . سومی سقط کردم و الان یه بیمار روانی ام . میگم خدایا زمان رو برگردون من فقططططط همونو میخوام . هی میگم اون با ذوق اومد تو دل من . من مامانش بودم . چطور دلم اومد بکشمش؟ لعنت خدا به من . الهی خدا مرگ بده به من ....

نیست در مذهب من هیچ به از تنهایی...
چرااااااااااااا آخه عزیزم؟

میدونم چند سال گذشته ولی واسه اونایی ک میخونن میگم

الت تناسلی بچه تا ۱۱ هفته شبیه همه 

فقط ازمایش درست تشخیص میده 

۱درصدم فکر نکن پسر بوده  

2706