1608
1605
عنوان

🌹🌹🌹انرژی مثبت ۱ 🌹🌹🌹

16787 بازدید | 3513 پست

سلام

این تاپیک دورهمی دائمی من و دوستامه

اگه کسی میخواد بیاد تو جمعمون به این موارد توجه کنه :

#بی_احترامی_نکنیم‍ ‍ ‍ ‍ 

توهین_نکنیم#  

تهمت نزنیم#  

دل_نشکنیم#  

قضاوت_نکنیم#  

گزارش_الکی_نزنیم#  

پ.ن:اگه به نظرتون کار اشتباهی انجام دادیم بیاین کاملا محترمانه با خودمون حرف بزنین مطمئن باشین کاملا منطقی حرفاتونو میشنویم و اگه صحبت ها و تذکراتون به جا بود خودمونو اصلاح میکنیم

اگه مورد خاصی هست که میخواین تذکر بدین لطفا قبل از هرچیزی توجه کنین که اون تذکر فقط شامل حال ما میشه یا باید به بقیه کاربرا هم تذکر داده بشه

اگه شامل تعداد زیادی از کاربرا هست پس یا نادیده بگیرین و یا به همه تذکر بدین

خوش باشین😊

نازلی گوزل جیران قیزام منه تای دونیادا یوخ😎😎😎😎😎

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1522
@دفنه77     @sedayemina     @mahiaa     @shabnamtala   ...

ساااالااام سااالااااام تورک قیز

چطولی

میخواستم بپرسم تو خصوصیت که پیشدستی کردی اینجا دیدمت

مرسی که به یادم بوووودی

اگه گفتی چقدر دوست دارم؟؟؟؟

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
8
قبيله قرمزيون بيايد بابا

سلام رفیق😉😉

خوب بیدی؟؟؟

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
ساااالااام سااالااااام تورک قیز چطولی میخواستم بپرسم تو خصوصیت که پیشدستی کردی اینجا دیدمت مرسی ک ...

علیک السالام گوزل قیز😍😍😍😍

خواهش میکنم

مث خود من هوارتا😙😙😙😙😙

1601
حتما نيستن ديدي نيومدن قفل كن تاپيكو تا شب

باشه فقط خواستم تگ کنم بدونین تاپیک زدم

اولش یه چند دیقه قفل کردم که کسی مزه پرونی نکنه بعد باز کردم تگتون کنم

مگه خصوصي هم ميري شما!!؟ فقط جواب منو نميدي 😏😏

اختیار داری

من جوابتو ندادم😮😮😮😮😮😮😮😮😮

بیا این تنبیهم:💉💉

بزن مینا😢😢بزززززززن

تو را به خدا تنبیهی،،تو را به خدا مجازاتی،من با تو چه کردم😔😔😭😭

😆😆😂😂

1578